Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ pixel led light ] Kibrit 2160 Ürünler.
Su geçirmez IP67 Led Piksel Nokta Işıkları Dış Mekan 1W RGBW DC12V DMX512 30mm Smd3535
| Ürün adı: | H3004P12V1.2 |
|---|---|
| Güç: | 1W |
| Gerilim: | DC12V |
12v 1.5w Dış Mekan Burcu Modülü Programlanabilir RGB Led Işıklar SMD2835 5054 5730
| Luminous Flux: | 20-25LM |
|---|---|
| Lifespan: | 50000h |
| Storage Temperature: | -30℃~80℃ |
Akıllı 12mm SMD5050 RGBW Pixel LED String Light IP67 Değişken Renkli PC Lamba Vücudu ile Dış Dekorasyon
| Ürün modeli: | XH-MD1201P05(RGBW) |
|---|---|
| Renk: | RGBW |
| Güç: | 0,4 W |
Noel LED Piksel Nokta Işıkları 2835 30mm 12V Dış Alüminyum Profili Kalıcı Programlanabilir Işık Çubuğu
| Ürün Adı: | G3003P12 |
|---|---|
| Boyut: | 30*13.8mm |
| Lamba Gücü: | 0,75 W |
Dış LED Piksel Noktası Işık Kaynağı 12V 30mm 2835 Kalıcı Dış Dekorasyon Akıllı Işıklar Kanal
| Ürün Adı: | G3003P12 |
|---|---|
| Boyut: | 30*13.8mm |
| Lamba Gücü: | 0,75 W |
Dışarıda Kalıcı Noel Tatili Rgbw 2835 30mm 12V Işıklandırma 12V Çift Yan Alüminyum Profil Işık Led Pixel Nokta Işıkları
| Ürün Adı: | G3003P12 |
|---|---|
| Boyut: | 30*13.8mm |
| Lamba Gücü: | 0,75 W |
Kalıcı Noel 24V SMD3535 Su geçirmez IP67 Rgbw Parti Işıkları LED Pixel Point Light
| Ürün Adı: | G3003P12 |
|---|---|
| Boyut: | 30*13.8mm |
| Lamba Gücü: | 0,75 W |
DMX512 IC Çipli Su Geçirmez Alüminyum Profil Led Piksel Nokta Işıklar, DC12V Çalışma Geriliminde Kalıcı Noel Dekorasyonu için
| Ürün Adı: | G3003P12 |
|---|---|
| Boyut: | 30*13.8mm |
| Lamba Gücü: | 0,75 W |
Rgb Rgbw Dc24v Dot Pixel Dış Ev Cephesi Led Point Dmx Pixel Led Dot Light
| Opsiyonel Aksesuarlar: | Şeffaf maske, ağ maskesi |
|---|---|
| Güç: | 1,5 W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
Raylı RGBW LED Piksel Nokta Işığı Müzik Senkronize Dış Mekan Noel Işıkları
| Opsiyonel Aksesuarlar: | Şeffaf maske, örgü maske |
|---|---|
| Güç: | 1,5W |
| Ortam Sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |

