Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ pixel led light ] Kibrit 2160 Ürünler.
Mucize Fasulye SMD5050 RGB Piksel LED TTL8208 IP67 DC12V 120 Derece Su Geçirmez
| Ürün adı: | XH-MD1201P12 |
|---|---|
| Başvuru: | reklam |
| Güç: | 0,3 W |
DC12V 0.3W 12mm SMD2025 LED Piksel modülü IP67 su geçirmez tam renkli RGB dize kare LED ışığı Adres edilebilir
| Ürün modeli: | XH-MD1201P05(RGBW) |
|---|---|
| Renk: | RGBW |
| Güç: | 0,4 W |
IP67 Dış Dekorasyon için 12 mm SMD5050 RGB Pixel LED String Light
| Ürün modeli: | XH-MD1201P05(RGBW) |
|---|---|
| Renk: | RGBW |
| Güç: | 0,4 W |
50MM Rgb Dot Pixel Dc24v Dış Ev Cephesi Led Point Dmx Pixel Led Dot Light
| İsteğe bağlı aksesuarlar: | Şeffaf maske, ağ maskesi |
|---|---|
| Güç: | 1,5 W |
| Ortam Sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
Açık Dekorasyon için IP67 Beyaz SMD 5050 LED Pixel Işığı
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |
High Power 30mm Dijital RGB Duvar Ve Bina Anahat İçin Piksel LED
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |
3pcs 5050 SMD ile DC 24V 9mm Tek Renkli LED Piksel Reklam Sign Modülü
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |
30mm Tek Renk Dış Mekan LED Tabela İçin Zincirli LED Piksel Modülü LED
| Ambalaj bilgileri: | Kağıt kutu ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
Mucize Fasulye Dize Işık Dış Mekan LED Aydınlatma Mektupları için 12MM Led Piksel Modülü
| Ambalaj bilgileri: | Kağıt kutu ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
Su geçirmez LED Işık Piksel
| Ambalaj bilgileri: | Kağıt kutu ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |

