Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ pixel led lamp ] Kibrit 1048 Ürünler.
DC12V 9mm Fabrika Doğrudan Satış LED piksel ışığı IP67 Su geçirmez Led Reklam Panosu Noel ağacı aydınlatması
| Ürün Adı: | XH-HD0901MR12 |
|---|---|
| Boyut: | 9 mm |
| Voltaj: | DC12V |
Tek Renkli LED Piksel Işık DC12V 9MM 0.2W Reklam Tabelaları Işık LED üreticisi
| Ürün Adı: | XH-HD0901MB12 |
|---|---|
| Boyut: | 9 mm |
| Voltaj: | DC12V |
LED Kanal Mektubu / RGB LED Piksel Su geçirmez LED Sürücü 60 W
| Ambalaj bilgileri: | 38 * 29 * 15CM / 50PCS G.W: 16KGS N.W.: 15KGS |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
Mucize Fasulye DC24V Açık Suya Dayanıklı IP67 RGB Bina Aydınlatma Projesi İçin LED Nokta Işık
| güç: | 1.5W |
|---|---|
| boyut: | 50mm |
| IP sınıfı: | 67 |
30mm Led Işıklar Çin 12v 3 Işık Burcu Modülü Rgb Led Işık Led Dize Piksel Işık
| Led ışık kaynağı: | Epistar SMD3535 |
|---|---|
| güç: | 0.8W |
| IC Chip: | UCS1903 / DMX512 |
Mucize Fasulye 0.2w 16lm LED Nokta Piksel Işık 9mm 12v IP67
| Işık Akısı (lm): | 16 lm |
|---|---|
| güç: | 0.2W |
| boyut: | 9mm kes |
mucize fasulye Su Geçirmez 0.2W 23LM SMD LED Piksel Modülü 9mm 12v SMD2025
| Giriş Gerilimi (V): | DC 12V |
|---|---|
| Renk Yayan: | Tek renk |
| Güç dağılımı: | 0.2W |
1800-6500k Su Geçirmez IP67 LED Nokta Işık Mucize Fasulye 1W Smd3535 DC24V 30mm
| Ürün adı: | K3006M24 |
|---|---|
| Renk: | 1800-6500k |
| Güç: | 1W |
LED Piksel Işıkları 0.2W DC12V IP67 Tek Renkli 9mm Dış Suya Karşıt Reklam Kanalı Mektupları
| Ürün Adı: | XH-SMD09012 |
|---|---|
| Boyut: | 9 mm |
| Voltaj: | DC12V |
Dış Reklam Kanal Harfleri IP67 Su geçirmez derecelendirme ile 0.2W LED Piksel Işıkları
| Ürün Adı: | XH-HD0901MG12 |
|---|---|
| Boyut: | 9 mm |
| Voltaj: | DC12V |

