Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ pixel led lamp ] Kibrit 1045 Ürünler.
0.15W 20mm Beyaz LED Piksel modülü Işık Dize Cruises Dekorasyon
| Oran gücü: | 0,15 W |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | DC5V |
| Koruma sınıfı: | IP65 |
DC 24V Açık 5050 SMD RGB LED Piksel Eğlence Parkı Dekorasyon
| Malzeme: | bilgisayar |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | DC24V |
| Koruma sınıfı: | IP68 |
String Light 12MM Led Piksel Modülü / 8mm Staw Hat LED Piksel Işık PVC + silikon
| Çalışma voltajı: | DC5V |
|---|---|
| Hızı Güç: | 0.15W |
| koruma: | IP67 |
Tünel, Sahne, Cruises RGB Çok Renkli 30mm LED Dekoratif Işıklar IP68
| Teslim süresi: | 5-7 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 100, aylık 000pcs |
Çelik Tel kurulum 45mm Işık RGB IC SM16716 Su geçirmez IP67
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |
String Light 12mm Led Pixel Modülü / 8mm Staw Hat LED Pixel Light PVC + silikonFor Outdoor LED Lighting Channel Letters
| Çalışma voltajı: | DC5V |
|---|---|
| Oran gücü: | 0,15 W |
| Koruma: | IP67 |
Ucuz 12V DMX512 Dış Ev Dekorasyonu Renkli LED ampul Beyaz veya Gri
| Uygulama: | eğlence |
|---|---|
| Yaşam süresi: | 50.000 saat |
| Özellikleri: | Verimli enerji |
Tek Renk DC12V 5050 SMD LED Piksel Işık İçin Köprüsü Dekorasyon
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |
UV, Yangından Korunma ile IP67 20MM Kontrol Edilebilir DC5V RGB LED Piksel Işık
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |
Tek renk 5MM hasır şapka parlaklık piksel ışık LED, nokta ışık LED
| Ambalaj bilgileri: | Kağıt kutu ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |

