Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ pixel led lamp ] Kibrit 1045 Ürünler.
DC5V Suya Açık 9mm Tam Renkli KIRMIZI LED Piksel Işık İçin Tabela
| Ambalaj bilgileri: | Kağıt kutu ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
LED Aydınlatma Kanal Edebiyat İçin 12MM 20mm Staw Hat SMD LED Pixel Modülü
| Ambalaj bilgileri: | Kağıt kutu ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
LED Kanal Mektubu İçin Suya RGB LED Piksel DC 5V IC SM16716
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |
UCS 1903 12mm 0.3W/pcs RGB LED Pixel Dijital Su geçirmez IP67
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T Peşin, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | ayda 500.000 |
UCS 1903 12mm 0.3W / adet RGB LED piksel dijital su geçirmez IP67
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |
DC 12V Yeşil 12mm Epistar 0.1 Watt Led Piksel Lamba
| Anma gücü: | 0.1W |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi: | DC12V |
| renk: | Yeşil |
IP67 Kalıcı Tatil Dekorasyonu Işık Evi DC9V 0.5W 25mm Dış Su geçirmez LED Nokta Lamba RGBW
| Ürün Adı: | XH-H2502M9-C1a |
|---|---|
| Boyut: | 25*15.05mm |
| Lamba Gücü: | 0,5 W |
Dış Su geçirmez LED Piksel Noktası Işıklandırması 50 mm çaplı ve PC lamba gövde malzemesi
| ürün adı: | XH-K5012P24-A1b |
|---|---|
| Çalışma Voltajı: | DC24V |
| Güç: | 3W |
Su geçirmez IP67 RGB LED Piksel Ekran Mesh Media Ekran Led Video Duvar Bina Cephe Işığı
| Piksel aralığı: | P33.3 |
|---|---|
| Uygulama: | Cephe Aydınlatması, tavan |
| LED Tipi: | SMD5050 |
RGB LED Dekoratif Işıklar
| Teslim süresi: | 5-7 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 100, aylık 000pcs |

