Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ pixel led lamp ] Kibrit 1048 Ürünler.
RGB LED Dekoratif Işıklar
| Teslim süresi: | 5-7 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 100, aylık 000pcs |
120 Işın Açısı IP67 0.3w RGB Led Piksel Modülleri
| Anma gücü: | 0.13W |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi: | DC5V |
| IC Modeli: | IC16716 |
12mm Çap DMX512 Tam Renkli Su Geçirmez Led Piksel Işık DC5V Led Işık
| Product Name: | XH-HD1201P05 |
|---|---|
| Viewing Ang: | 120° |
| Size: | 12mm |
Dış Mekan Su Geçirmez IP67 24V Ampul Profil lambası 50mm RGB LED Piksel Nokta Işık Kaynağı
| Ürün adı: | XH-H5006 |
|---|---|
| Boyut: | 50mm |
| Renk Yayan: | RGB |
1 Metre Alüminyum Profil Led Piksel Lamba Dış Yapı Aydınlatma Proje Tasarımı
| Güç: | 1.5W |
|---|---|
| Boyutu: | 50 * 24.2 mm |
| IP sınıf: | 67 |
12V 24V Sabit Voltajlı LED Güç Kaynağı 200W Suya Dayanıklı IP67 Alüminyum Alaşımlı Kabuk
| Renk: | Koyu gri |
|---|---|
| Garanti: | 2 Yıl |
| Shell Malzeme: | Alüminyum alaşım |
IP67 Kalıcı Tatil Dekorasyonu Işık Evi DC15V 1W 40mm Dış Su geçirmez LED Nokta Lamba RGB
| Ürün Adı: | H4004P15V4.0 |
|---|---|
| Boyut: | 40*17.7MM |
| Lamba Gücü: | 1W |
Dış Su geçirmez Dekorasyon Işığı DC12V 0.75W 30mm IP67 Kalıcı Tatil LED Nokta Lamba RGB
| Ürün Adı: | H3003P12 V3.1 |
|---|---|
| Boyut: | 30*17MM |
| Lamba Gücü: | 0,75 W |
LED piksel ışık için MEANWELL'in 1.6A 20W sabit voltaj LED güç kaynağı
| Ambalaj bilgileri: | 42 * 22 * 24,5 CM/54PCS G.W:11KGS N.W.:10KGS |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
DC24V 2.5A Sabit Voltaj LED Kanal mektup / RGB LED Pixel İçin Güç Kaynağı LED
| Ambalaj bilgileri: | 38 * 29 * 15CM / 50PCS G.W: 16KGS N.W.: 15KGS |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |

