Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ pixel led lamp ] Kibrit 1048 Ürünler.
30 Watt Sabit Voltaj LED Pixel Işıklar için Güç Kaynağı 12VDC / DC 24V LED
| Ambalaj bilgileri: | 42 * 22 * 24,5 CM/54PCS G.W:11KGS N.W.:10KGS |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
300W Sabit Akım Trafosu Anahtarlama Güç Kaynağı Led Işık İçin Yüksek Verimlilik
| Renk: | Koyu gri |
|---|---|
| Garanti: | 2 Yıl |
| Shell Malzeme: | Alüminyum alaşım |
Smd3535 6 Lamba LED Nokta Piksel Işık 50mm DC24V 2W Tam Renkli Rgbw Su Geçirmez IP67
| Öğe türü: | Nokta Işıkları |
|---|---|
| Giriş Voltajı(V): | DC24V |
| Cri (ra>): | 85 |
Fabrika fiyatı 12mm RGB 24V LED esnek lamba şeridi ile mükemmel akıllı ev lambası
| Waterproof: | IP20/IP65 |
|---|---|
| Length: | 1 meters |
| Voltage: | 24V |
Led Anahtarlamalı Güç Kaynağı 12V 24V 200W Su Geçirmez IP67 Alüminyum Alaşımlı Gövde
| Renk: | Koyu gri |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| Kabuk malzemesi: | Alüminyum alaşımı |
Tam Renkli IP67 5050 Su geçirmez DC12V 20mm LED Piksel Işık DMX IC ile
| LED: | 5050smd |
|---|---|
| Renk: | RGB tam renk |
| Çip: | Epistar |
Tek Renkli LED Piksel Işıkları 0.2W DC12V IP67 9mm Dış Suya Karşıt Reklam Piksel Işığı
| Ürün Adı: | XH-SMD09012 |
|---|---|
| Boyut: | 9 mm |
| Voltaj: | DC12V |
RGB LED Piksel Işıkları 0.3W DC5V IP67 12mm Dış Suya Karşıt Reklam Piksel Işıkları
| Ürün Adı: | XH-HD1201P05 |
|---|---|
| Boyut: | 12mm |
| Voltaj: | DC5V |
TTL6898RGB LED Piksel Işıkları 0.3W DC5V 12V IP67 12mm Dış Suya Karşıt Reklam Piksel Işığı
| Ürün Adı: | XH-HD1201S05 |
|---|---|
| Boyut: | 12mm |
| Voltaj: | DC5V/12V |
Dış Dekorasyon IP67 RGB LED Piksel 1.5W DC24V 40MM Nokta Piksel Işık Kaynağı
| Ürün Adı: | H4006P24 |
|---|---|
| Boyut: | 40*17.7MM |
| Lamba Gücü: | 1,5 W |

