Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led point light for amusement ] Kibrit 75 Ürünler.
Uzun süreli Eğlence LED Işıklama Uzun ömürlü PC Shell
| AÇIK RENK: | RGB |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Uygulama: | eğlence |
IP67 Su geçirmez LED ampulü eğlence parkındaki ev ve dış dekorasyon için
| Çizgi açısı: | 120° |
|---|---|
| Ağırlık: | 300 gram |
| Uygulama: | Lunapark |
Ucuz 12V DMX512 Dış Ev Dekorasyonu Renkli LED ampul Beyaz veya Gri
| Uygulama: | eğlence |
|---|---|
| Yaşam süresi: | 50.000 saat |
| Özellikleri: | Verimli enerji |
Adreslenebilir 40MM 50MM Dmx Rgb Led Piksel Noktası Logo Işık Burcu Led Eğlence Aydınlatma
| İsteğe bağlı Aksesuarlar: | Şeffaf maske, ağ maskesi |
|---|---|
| güç: | 1 W / 1,2 W / 1,5 W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
Eğlence LED Pixel 3 Nokta 30mm Cabochon Leds Karnaval Parkı Ekipmanı Yolculuk Işıkları
| Ürün Adı: | XH-D30S12 |
|---|---|
| boyut: | 30*18mm |
| Lamba Gücü: | 1W |

