Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led point light for amusement ] Kibrit 75 Ürünler.
IP67 RGB 25mm Dış Mekan Dijital Led Eğlence Işığı LED Nokta Işık Kaynağı Ürünleri
| Malzeme türü: | Nokta Işık Kaynağı |
|---|---|
| Renk üreten: | RGB Çoklu Renkler |
| Ürün: | 25mm LED piksel ışığı |
Akıllı Kontrol Festivali Eğlence Parkı Bina LED Nokta Işık Mucize Fasulyesi 120° Görme açısı ile kalıcı dış LED
| Malzeme türü: | Nokta Işık Kaynağı |
|---|---|
| Renk üreten: | RGB Çoklu Renkler |
| Ürün: | 50 mm LED Piksel Işık |
Outdoor Waterproof 25mm RGB Full Color DC12V IP67 SMD3535 LED Pixel Amusement Led Point Light
| Ürün modeli: | XH-H2502P12-C1a |
|---|---|
| Veiwing açısı: | 120 ° |
| Aydınlık akı: | 8LM |
Su geçirmez Dekoratif SMD3535 30mm LED Nokta Işığı IP67 12V Dış Işıklandırma
| Adı: | LED Nokta Işık |
|---|---|
| Su geçirmez: | IP67 |
| Görev: | Dekoratif |
Dekoratif SMD 30mm Su Geçirmez IP67 LED Nokta Işığı
| ad: | LED Nokta Işık |
|---|---|
| Su geçirmez: | IP67 |
| fonksiyon: | Dekoratif |
SMD5050 30mm RGB LED Nokta Işığı Eğlence LED Lamba Eğlence Parkı Yolculukları İçin
| Ürün: | LED eğlence lambası |
|---|---|
| Ürün modeli: | XH-D30S12 |
| Işık kaynağı: | 5050RGB |
RGB SMD5050 26mm LED nokta ışığı Eğlence Parkı Yolculukları için lambalar
| Ürün: | LED eğlence lambası |
|---|---|
| Ürün modeli: | XH-D26 |
| Işık kaynağı: | 5050RGB |
Led Eğlence Aydınlatma Eğlence Parkı Pixel Break Devam Fonksiyonu Led Point Light
| IP sınıfı: | IP67 |
|---|---|
| tip: | Enjeksiyon kalıplama |
| Voltaj: | 24V |
Programlanabilir RGB Eğlence LED Lamba 60mm DMX Kontrol RGBW LED Nokta Işıkları
| Adı: | LED eğlence lambası |
|---|---|
| Kontrol metodu: | Uzaktan kumanda/dokunarak kumanda |
| Ömür: | 30.000 Saat |
RGB 2W DC12V LED Nokta Işığı 50mm Yeni Ürün LED Eğlence Lampası
| Öğe: | LED eğlence lambası |
|---|---|
| Ürün modeli: | XH-D50S12 |
| Renk: | RGB |

