Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led point light for amusement ] Kibrit 75 Ürünler.
Heyecan verici aydınlatma için uzun ömürlü çok renkli 5050smd LED Amment Light
| Uygulama: | eğlence |
|---|---|
| Renk: | çok renkli |
| Işık kaynağı: | LED |
DMX512 SMD5050 Led Eğlence Parkı Light Break Devam
| renk: | tek renk / RGB tam renkli |
|---|---|
| güç: | 0.8W |
| IP derecelendirme: | IP67 |
30mm PC Kabuk Led Piksel Işık Eğlence Aydınlatma 6 Adet SMD2835 Su geçirmez IP67
| Çalışma Gerilimi: | DC24V |
|---|---|
| Güç: | 0,5 W |
| Koruma: | IP67 |
12V Eğlence LED Lambası RGB Işık Rengi ve Uzun Yaşam Süresi
| Işık kaynağı: | LED |
|---|---|
| Ürün Adı: | LED eğlence lambası |
| Malzeme: | Plastik |
12V LED Değiştirme Lamba RGB Işık Renkli Dinamik Işık Deneyimi Sağlıyor
| Ömür: | 50.000 saat |
|---|---|
| Voltaj: | 12v |
| Renk: | çok renkli |
LED Eğlence Yolculuk Işığı Güvenli ve Muhteşem Yolculuklar İçin RGB Çok Renkli
| Ömür: | 50.000 saat |
|---|---|
| Ürün Adı: | LED eğlence lambası |
| Işık kaynağı: | LED |
Eğlence için Çok Renkli LED Dış Cephe Aydınlatma 10cm Piksel Programlanabilir RGB Işıklar
| LED ışık kaynağı: | SMD3535 |
|---|---|
| IC Çip: | DMX512 |
| Çap: | 100 mm |
Eğlence için 20mm Dmx Programlanabilir Led Piksel 12V SMD5050
| Led ışık kaynağı: | Epistar |
|---|---|
| Giriş Gerilimi (V):: | DC12V |
| IP derecelendirme: | IP68 |
Mucize fasulyesi IP67 Adres edilebilir 12V 60mm 12V 30MM DMX RGB RGBW Led Dot Pixel Point Module Duvar Perde Işığı
| Uygulama: | Ev dekorasyonu |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| Giriş Voltajı: | DC 12V |
DC 12V 3 pcs SMD 5050 Aralıklı RGB LED Piksel, LED nokta ışıkları Adres edilebilir RGB LED Şerit 30mm LED piksel nokta ışığı
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T Peşin, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | ayda 500.000 |

