Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led point light for amusement ] Kibrit 75 Ürünler.
Plastik Eğlence Yolculuk Işıkları Çok renkli LED Cabochon Işıkları
| Voltaj: | 12v |
|---|---|
| Ürün Adı: | LED eğlence lambası |
| Işık kaynağı: | LED |
Plastik Eğlence Yolculuğu 12V Voltajlı ve Renkli Tasarımlı LED Cabochon Işıkları
| Voltaj: | 12V |
|---|---|
| Ürün Adı: | LED eğlence lambası |
| Işık kaynağı: | LED |
Çok Renkli 30mm Köprü Dekoratif LED Piksel Işık DC 24V, RGB LED Piksel Dış Dekorasyon için su geçirmez 1.5w
| Açı: | 120 |
|---|---|
| LED ışık kaynağı: | smd3535 |
| IP oranı: | dış mekan IP67 |
DC12V Eğlence Parkı Sürüşü LED Işıkları 3LED 30mm Dış Mekan Dekorasyonu Değiştirilebilir Nokta Işıkları İsteğe Bağlı Derin Sis Maskesi ve 0.8W ile
| İsteğe bağlı Aksesuarlar: | Derin sis maskesi |
|---|---|
| Güç: | 0,8 W |
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
DC 12V 3 pcs SMD 5050 Aralıklı RGB LED Piksel, Adres edilebilir RGB LED Şerit 30mm LED piksel nokta ışığı
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T Peşin, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | ayda 500.000 |
Nokta ışık LED DC 12V açık LED Dekoratif ışıklar ile 30000hrs ömrü,
| Teslim süresi: | 5-7 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 100, aylık 000pcs |
Sarı IP67 1chip SMD 5050 LED Nokta Işığı 20mm LED Aydınlatma Eğlence İçin
| Su geçirmez: | IP67 |
|---|---|
| led Chip: | SMD 5050 |
| Modeli: | G2001MY12 |
Eğlence Nokta Işığı Programlanabilir 24V LED Dış Mekan Piksel Işığı LED Dize Rgb Işığı 50mm Çap
| Renk: | RGB |
|---|---|
| Işık kaynağı: | smd 5050 |
| Ürün Adı: | LED nokta ışığı |
LED piksel lambası 20mm DC 12V Dijital RGB LED Piksel Işığı Alışveriş Merkezi için, LED Piksel Dizi
| Çalışma voltajı: | DC5V/DC12V |
|---|---|
| Yaşam süresi: | 50.000 saat |
| Kapak: | Süt beyazı kapak |

