Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led point light for amusement ] Kibrit 75 Ürünler.
Yüksek Kalite Yüksek Parlaklık 20mm RGBW LED Nokta Işık 5V 0.4W IP67 Eğlence Funfair Landscape Mini LED Nokta Işık
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ila 60 derece |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | DC 5V |
| IP oranı: | dış mekan IP67 |
Rgbw Eğlence Parkı Kalıcı 50ft/100ft Noel Pixel LED Nokta Işıkları Dış Dekorasyon Pixel Akıllı Evi dize
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
Led Bina Aydınlatma RGB UCS1903 DMX512 30mm Led Işıklar LED Nokta Işık Cephe Aydınlatma
| Uygulama: | Peyzaj ve aydınlatma mühendisliği |
|---|---|
| Güç: | 0,8 W |
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
Kalıcı Noel IP67 LED nokta lambaları Rgb Dış Dekorasyon Wifi Akıllı Eave String
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
Bina Cephesi için SMD3535 DC24V 1.5W DMX LED Nokta Işık
| Uygulama: | Bina Cephe Aydınlatma Dekorasyonu |
|---|---|
| boyut: | 50 adet / dize |
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
DC12V 2W RGB LED Nokta Işığı Küresel Sütlü Yüz Maskesi 65mm LED Eğlence Lampu
| Ürün modeli: | XH-D65S12 |
|---|---|
| Boyut: | Ø65*Y56,2mm |
| Güç: | 2W |
Programlanabilir RGB LED Nokta Işığı 45mm Oyun Alanı Eğlence Işıkları
| Ürün modeli: | XH-D45 |
|---|---|
| Çapraz: | 45mm |
| Renk: | RGB |
Programlanabilir RGB LED Nokta Işığı 45mm 1W DC12V Oyun Alanı Eğlence Işıkları
| Ürün modeli: | XH-D45S12 |
|---|---|
| Çapraz: | 45mm |
| Renk: | RGB |
Bina Eğlence LED Piksel Nokta Işık DC24V 40mm Dış Mekan Dijital LED Nokta Işık
| Led ışık kaynağı: | SMD3535 |
|---|---|
| IC Çip: | Uc 512 |
| Başvuru: | OTEL/Bina |
Programlanabilir LED Nokta Işık Kaynağı RGB Piksel 12mm IP67 Su geçirmez DMX Bina Dekorasyonu Eğlence Parkı Köprüsü Manzara Işığı
| Matrial: | PC kabuğu |
|---|---|
| Görüntüleme Yöntemi: | RGBW/RGB |
| IP Derecelendirmesi: | IP67 |

