Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
Dış Mekan Su Geçirmez 25mm Tek Renkli LED Nokta Işık DC12V SMD3535 IP67
| Product Name: | XH-H2503M12 |
|---|---|
| Size: | 25*15mm |
| Color: | Single Color |
30mm Proje Tasarımı 1 Metre Alüminyum Profil LED Nokta Işık 0.6W DC12V
| Ürün adı: | XH-G3006M12 |
|---|---|
| Boyut: | 30MM |
| Çalışma Voltajı: | DC12V |
50mm Tek Renkli Proje LED Nokta Işığı DC12V 1.2W IP67 SMD3535
| Product Name: | XH-K5006M24 |
|---|---|
| Size: | 50mm |
| Color: | Single Color |
2 Yıl Garantili 20mm Mucize Fasulye Su Geçirmez LED Nokta Işık 0.3W
| Product Name: | XH-G2001M12 |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Volt: | DC12V |
2W Yuvarlak Led Modülü SMD3535 RGBW DMX512 24V Yüksek Parlaklık 3 Yıl Garanti
| İsteğe bağlı Aksesuarlar: | Şeffaf maske, ağ maskesi |
|---|---|
| Güç: | 2W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
DC12V 1W Piksel Noel LED Pixel Işık Şerit LED Işık Açık 3 Led İç
| Madde: | reklam işareti mektup |
|---|---|
| Boyutu: | ihtiyaçlarına göre |
| IP oranı: | Açık IP67 |
40mm Mucize Fasulye Açık Su Geçirmez LED Nokta Işık DC12V 0.75W
| Ürün adı: | XH-H4003P12 |
|---|---|
| Boyut: | 40*17.7MM |
| Renk: | RGB |
Çap 30mm SMD5050 RGB Piksel Led Noel Işıkları Su Geçirmez Led Işık
| Güç: | 0,75 W |
|---|---|
| Işık şiddeti: | 15000mcd |
| volt: | 12V |
1.5W DC24V Programlanabilir 6 Boncuklu LED Piksel Işık RGB RGBW 50mm LED Nokta Işık Kaynağı
| Öğe: | LED Nokta Işık |
|---|---|
| Ürün modeli: | XH-H5006P24 V1.0 |
| Renk: | RGB |
İç / dış 1W DC12V RGBW 30mm LED Nokta Işık Kaynağı Su geçirmez LED Modülü
| Öğe: | LED Akıllı Işık |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-H3003P12 V4.0 |
| Renk: | RGBW |

