Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
RGB 0.75W DC12V Piksel Işık 25mm LED Nokta Işık Kaynağı 30000 Saatlik Yaşam Süresi ile
| Ürün modeli: | XH-H2503P12 V7.0 |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| Güç: | 0,75 W |
Tek Renkli Dış Su geçirmez 25MM LED Nokta Işık Kaynağı Bina için IP67
| Ürün modeli: | XH-H2501M12 |
|---|---|
| Renk: | Tek renk |
| Boyut: | 25*15.05mm |
40mm DC24v Dış LED Piksel Noktaları Dmx LED Nokta Işığı Fasad Binaları İçin
| İsteğe bağlı Aksesuarlar: | Şeffaf maske, ağ maskesi |
|---|---|
| Güç: | 1,5 W |
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
25mm DC5V 1903 LED Piksel Noktası Işığı DMX512 Adreslendirilebilir RGB Modülü
| Ürün Adı: | RGB LED Piksel Işığı |
|---|---|
| Güç: | 0,3 W |
| LED ışık kaynağı: | smd 5050 |
Şeffaf Kristal RGB LED Piksel Topu Esnek Yumuşak 3D LED Nokta Işık Kaynağı
| Adı: | led piksel ışığı |
|---|---|
| Boyut: | 30 mm |
| Malzeme: | PC Uv Karşıtı |
25mm RGB SMD3535 0.3W Akıllı Pixel IP67 Dinamik Işık Etkileri için Su geçirmez Işıklar
| Ürün Adı: | XH-H2501P12-C1a |
|---|---|
| Boyut: | 25*15.1mm |
| Renk: | RGB |
2 Yıl Garantili 20mm Mucize Fasulye Su Geçirmez LED Nokta Işık 0.3W
| Ürün Adı: | XH-G2001M12 |
|---|---|
| Güç: | 0,3 W |
| volt: | DC12V |
Yüksek Parlaklık 50mm 24v LED Nokta Işık Kaynağı Dış Dekorasyon için
| Renk: | RGB |
|---|---|
| Işık kaynağı: | SMD 3535 |
| Ürün Adı: | LED Nokta Işık |
RGB RGBW Su geçirmez LED Piksel Modülü Dış 30mm LED Nokta Işığı
| Çizgi açısı: | 120° |
|---|---|
| CRI: | >80 |
| Ürün Adı: | LED Nokta Işık |

