Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
3535 RGB 30mm 12v Dış RGB LED Nokta Işıkları LED Eğlence Işıkları
| Uygulama: | İç Aydınlatma |
|---|---|
| Çizgi açısı: | 120° |
| CRI: | >80 |
3535 LED Işık Kaynağı Eğlence İçin 30mm 12v Dış RGB LED Nokta Işıkları
| Uygulama: | İç Aydınlatma |
|---|---|
| Çizgi açısı: | 120° |
| CRI: | >80 |
0.3W 20mm DC5V 1903 DMX512 Adreslenebilir RGB Modülü
| Ürün Adı: | RGB LED Piksel Işığı |
|---|---|
| Güç: | 0,3 W |
| LED ışık kaynağı: | smd 5050 |
Çizgi açısı 120 derece Çoklu ampul Su geçirmez LED Nokta Işıklandırma Fasad için DMX512 Yüksek Parlaklık
| Uygulama: | Ev |
|---|---|
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
| Çapraz: | 80mm |
50mm Multi-Bulb Su geçirmez LED Nokta Işıklandırma Fasad için DMX512 Yüksek Parlaklık
| Uygulama: | Mimari Aydınlatma |
|---|---|
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
| Çapraz: | 50 mm |
Büyük çaplı 50mm Çoklu ampul Su geçirmez LED Nokta Işıklandırması Fasad için DMX512 Yüksek Parlaklık
| Uygulama: | Mimari Aydınlatma |
|---|---|
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
| Çapraz: | 50 mm |
50mm Pixel RGBW Su geçirmez LED Nokta Işık Kaynağı DMX512 Yüksek Parlaklık Fasad için
| Kullanımı: | Açık Hava Bina Peyzaj Aydınlatma |
|---|---|
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
| IP derecesi: | IP67 |
Yüksek Parlaklık 50mm Piksel LED Nokta Işık Tek DMX 512 Tema Dekoratif Bina
| Kullanımı: | Açık Hava Bina Peyzaj Aydınlatma |
|---|---|
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
| IP derecesi: | IP67 |
24V Parlaklık 50mm Pixel LED Nokta Işığı Dış Bina Çevre Işığı
| Kullanımı: | Açık Hava Bina Peyzaj Aydınlatma |
|---|---|
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
| IP derecesi: | IP67 |
DMX512 Kontrolörü Temalı Dekoratif Bina için Renkli 40mm Piksel LED Nokta Işığı
| Kullanımı: | Açık Hava Bina Peyzaj Aydınlatma |
|---|---|
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
| IP derecesi: | IP67 |

