Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
SMD 5730 Lens Ultrasonik LED Modülü Yüksek Parlaklık Su geçirmez Reklam Kanalı Mektubu
| Sertifika: | CE, RoHS |
|---|---|
| Uygulama: | Reklam Kanal Mektubu |
| Ürün Adı: | Enjeksiyon Led Modülü |
2 Yıl Garantili Tam Renkli LED Işık Modülü SMD5050 1.5W DC12V
| Ürün Adı: | 7515-5050 |
|---|---|
| Boyut: | 75*15 |
| Çip Kaynağı: | SMD5050 |
Kanal Mektubu için DC12v SMD2835 4leds Enjeksiyon Led Modülü
| Sertifika: | CE, RoHS |
|---|---|
| Uygulama: | Reklam Kanal Mektubu |
| Ürün adı: | Enjeksiyon Led Modülü |
20modüller / string 1W 3W SMD3030 İşaretler İçin Kare Led Modülü
| Güç dağılımı: | 1 ağırlık, 3 hafta |
|---|---|
| CRI: | > 80 |
| Modül numarası: | 20 modüller / dize |
5730 2 yonga IP67 1.2W SMD2835 Kanal Mektup Led Modülü
| boyut: | 71 * 13,5 * 7,5 mm |
|---|---|
| Voltaj: | DC12V |
| Sertifika: | CE, RoHS |
Kanal Mektubu DC12v Arka Işık 110lm 1.2W Rgb Led Modülü
| Renk sıcaklığı: | 2500-20000K |
|---|---|
| Voltaj: | DC12V |
| Çip Malzemesi: | InGaN |
140lm SMD2835 12v 1.5W Samsung Led Modül Enjeksiyonu
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| güç: | 1.5W |
| ürün tipi: | samsung led modülü |
3030 Enjeksiyon 3w 240lm LED Arka Işık Reklam Modülü 3000k
| Uygulama: | Hafif kutu |
|---|---|
| Işık akısı: | 240lm-260lm |
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
12v 3leds 1.5W Smd2835 Kanal Harfli Led Modül Samsung
| güç: | 1.5W |
|---|---|
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| renk: | Beyaz / soğuk beyaz / sıcak beyaz |
Smd 5730 2835 DC 12v 1.5w Led Reklam Tabelaları Modülü
| güç: | 1.5W |
|---|---|
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| matrial: | PVC |

