Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
3 Lensli Dış Dekorasyon İçin LED Işık Modülü Enjekte Ve Su geçirmez 1.5W Güç Tüketimi
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Renk: | Beyaz/soğuk beyaz/sıcak beyaz |
Su Geçirmez Ip65 SMD5050 Led Işık Modülü 12V 1.2W 130lm Tabela için Led Modül
| Yaşam süresi: | 30000 saat |
|---|---|
| Çip Kaynağı: | SMD5050 |
| Model: | XH-MZ6616M12 |
Dış Parlaklık IP67 SMD5050 Dekorasyon için Mini LED Modülü 12V LED Modülü
| Işık akışı: | 80Lm |
|---|---|
| Aydınlatma Açısı: | 160° |
| Voltaj: | DC12V |
Cool White 220v Led Module Led Sign 3W Side Viewing High Power Injection Led Module Smd Led Module
| Renk üreten: | Soğuk beyaz |
|---|---|
| Voltaj: | AC220V |
| Güç: | 3W |
Yüksek parlaklıklı parlak ve dayanıklı LED Işık Modülü SMD2835 Reklam işaretleri için LED Piksel Işıkları
| Boyut: | W15*l65mm |
|---|---|
| Işık akışı: | 80 LM |
| Uygulama: | reklam dekorasyonu |
LED Modül Aydınlatma 12V SMD 3535 Enerji Tasarruflu Tabela Aydınlatması Piksel Işıklar
| Çalışma Voltajı: | DC110V/120V |
|---|---|
| Tem: | LED modül |
| LED Çip: | Epistar |
2835 SMD LED Modülü 110V-220V Yüksek Parlaklıklı Piksel Modülü Dışarıda LED Işık İşaret için
| Çalışma Voltajı: | DC110V/120V |
|---|---|
| Koruma: | IP65 |
| LED QTY: | 3 PARÇA |
DC12 LED Modül Işığı Yüksek Parlaklık SMD3030 LED Piksel Işıkları Dış Mekan Ekranı İçin
| Boyut: | W18*l78mm |
|---|---|
| Işık akışı: | 100 LM |
| Uygulama: | reklam dekorasyonu |
LED Modül Aydınlatma DC12V SMD 2835 Samsung 12V SMD 3535 Smd283 IP65 Su Geçirmez Reklam Harfleri Aydınlatması
| Boyut: | 78MM |
|---|---|
| Ağırlık: | 16G |
| LED miktarı: | 1 |
Su Geçirmez LED Modüller Çok Renkli LED Modül Modül DC12V LED Arka Işık Enjeksiyon Modülü
| Sertifika: | CE, RoHS |
|---|---|
| Uygulama: | Reklam Kanal Mektubu |
| Ürün Adı: | Enjeksiyon Led Modülü |

