Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
1.2W SMD3030 modülü ışık piksel ışık programlanabilir sihir adreslenebilir reklam sözü LED ışık
| Size: | 48mm x 34mm x 34mm |
|---|---|
| Product name: | Led Module |
| Application: | advertising,car,truck |
Reklam lambaları için yüksek kaliteli 110V/220V LED modülü ışığı SMD2835 3W 360lm modülü LED
| Emitting Colo: | cold white warm white red greed blue |
|---|---|
| Color Temperature: | 2700-15000k |
| Warranty: | 2 years |
12V 3 Işıklı SMD 2835 LED Modülü 1W İşaret Lensi IP67 PC Vücut Piksel Işıkları Dış Dekorasyon için
| Weight: | 8g |
|---|---|
| Lifespan: | 50000h |
| Luminous Flux: | 360LM |
Su geçirmez Ip65 12V Smd 3030 LED Işık Modülü Işık Üreticileri İşaretler İçin LED Modülleri
| Weight: | 8g |
|---|---|
| Lifespan: | 50000h |
| Luminous Flux: | 360LM |
Tek Renk 3 Smd2835 Led Modül Tabela Işığı Dış Mekan Lens 1.2w Işıklar 12v
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Power: | 1.2W |
| Product type: | samsung led module |
Yüksek Lümenli IP65 Su Geçirmez LED Işık Üniteleri - Tabela ve Aydınlatma için 12V SMD 3535
| Boyut: | 78MM |
|---|---|
| Ağırlık: | 16G |
| LED miktarı: | 1 |
Yüksek Parlaklık IP65 Su Geçirmez 12V SMD 3535 LED Modülleri Tabela Aydınlatması için Görüş Açısı ° 160 Işık Akısı 100LM
| Boyut: | 78MM |
|---|---|
| Ağırlık: | 16G |
| LED miktarı: | 1 |
LED Modüller yüksek ower ışıklar Su geçirmez IP65 12V SMD 3535 Rated Tabela aydınlatma ihtiyaçları için mükemmel
| Boyut: | 78MM |
|---|---|
| Ağırlık: | 16G |
| LED miktarı: | 1 |
Yüksek Güçlü Su geçirmez IP65 1.2w Enjeksiyon Enerji tasarrufu LED Modülü 12V SMD 3535 İşaret Işığı için
| Boyut: | 78MM |
|---|---|
| Ağırlık: | 16G |
| LED miktarı: | 1 |
Enjeksiyon LED Modülü 3 Smd Led Modülü İşaret Işığı Dışarı 2835 Lens 1.5w Işıklar 12v
| Garanti(Yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Güç: | 1,5 W |
| Ürün Türü: | Samsung LED modülü |

