Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
Kore Tasarımı ile Samsung Chip Led Modülü Suya Dayanıklı SMD5730 Enjeksiyon Modülü
| boyut: | 66 * 15 * 11.5mm |
|---|---|
| Voltaj: | DC12V |
| Malzeme: | ABS + PC |
3W Geniş Işın Açısı Epistar SMD 3030 Led Reklam Tabelaları
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Renk Yayan: | sıcak beyaz / doğal beyaz / soğuk beyaz |
| Renk sıcaklığı: | 2800-15000k |
Smd 2835 DC 12V Dış Mekan Led Reklam Tabelaları
| Çalışma Gerilimi: | DC12V |
|---|---|
| Chip Markası: | kişiselleştirilebilir |
| renk: | Yeşil / mavi / sarı / beyaz Kırmızı / |
Işık Kutusu İçin Yüksek Parlaklık Tam Renkli Led Arka Modül DC12V SMD3535
| Güç: | 0.75W |
|---|---|
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Matrial: | PVC + Tutkal |
IP65 Suya Dayanıklı Reklam LED SMD2835 DC12V Tek Renkli Işıklı İşaretler
| Güç: | 1W |
|---|---|
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Matrial: | PC |
12v 0.72W Enjeksiyon Led Modülü SMD2835 IP67 Tabela için 160 Derece
| güç: | 0,72 W |
|---|---|
| İzleme açısı (°): | 160 |
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
1.5w Smd2835 Dış Mekan Led Modülü Suya Dayanıklı Led Pcb Dc12v
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Güç dağılımı: | 1.5W |
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
Tam Renkli DMX512 Rgb 5050 Led Işık Modülü IP67 DC12V
| Aydınlatma çözümleri: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Çip Malzemesi: | DMX512 |
| Voltaj: | DC 12V |
600LM SMD5050 LED Enjeksiyon Modülü 0.75W Dış Mekan IP67
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| renk: | RGB |
| Voltaj: | DC 12V |
Reklam Billboard için 170lm 12v SMD2835 Kare Led Modülü
| LED: | 2835 |
|---|---|
| renk: | soğuk beyaz / sıcak beyaz, / kırmızı / yeşil / mavi / sarı |
| Voltaj: | DC 12V |

