Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ single color led strip lights ] Kibrit 91 Ürünler.
Anti Su LED Lineer Aydınlatma Şeritleri, IP65 Korumalı 24V Doğrusal LED Şerit
| Boyutu: | L1000 * W32 * H32 |
|---|---|
| IP sınıf: | 65 |
| Gerilim: | DC24V |
Dış Mekan Aydınlatma İçin IP65 Doğrusal Led Işık Fikstürü 1000mm 12W DC24V Tek Renkli
| Işın açısı: | 160 |
|---|---|
| güç: | 12W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
DC24V SMD 2835 RGBW Led Neon Şerit Işık Dış Mekan Su Geçirmez ABD Standart Lineer Işık Led Esnek Şerit Işık
| Uzunluk: | 10M/rulo |
|---|---|
| Ip derecesi: | IP65 |
| Voltaj: | 24v |
Açık IP67 9mm Led Esnek Şerit Tek Renk 3 Yıl Garanti
| Çıkış voltajı: | DC5V |
|---|---|
| Nominal Güç: | 0.3W |
| Renk: | RGB tam renk |
Özel LED Şerit 5050 12V/24V 60 LED Şerit 12v 24v SMD2835 RGBW Esnek LED Işık Şerit Dekorasyonu
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| Switch Mode: | Remote Control, Bluetooth |
Customized Flexible Neon LED Light Strip Indoor Ceiling Landscape Application Various Colors Built-in Silicone
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Anahtar Modu: | Uzaktan kumanda, bluetooth |
Akıllı Doğrusal LED Dekorasyon Çizgi Işığı 24v LED Doğrusal Çizgi Işığı
| Boyut: | U1000*G28*Y30mm |
|---|---|
| volt: | DC24V |
| Güç: | 12W |
Esnek İşaret Çubuğu Su geçirmez 12V/24V SMD2835 RGBW Esnek 50m Rulo Dış Dekorasyon Işık Kaynağı
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Anahtar Modu: | Uzaktan kumanda, bluetooth |
LED Esnek Neon Şerit 30/40/50m Esnek Neon Tüpler 24V/12V/5V DC Silikon Yuvarlak LED Neon Şerit Işık
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Anahtar Modu: | Uzaktan kumanda, bluetooth |
Özelleştirilmiş LED Doğrusal Işık Çubukları 12W DC24V SMD2835 IP65 Su geçirmez
| Ürün Adı: | XH-XQ2228M24 |
|---|---|
| Renk: | Tek renk |
| Boyut: | L1000*G22*Y28mm |

