Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ single color led strip lights ] Kibrit 91 Ürünler.
7512-5050 RGB LED Modülü 0.72W LM60-66LM Açı 160 IP65 Işık Kutusu İle Farklı Işıklı Karakterleri Görüntüleme
| Güç: | 0,72 W |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | RGB |
| Yayan renk: | Doğal beyaz, serin beyaz, üç renkli (kırmızı-mavi-yeşil), mavi, saf beyaz |
Su geçirmez İç ve Dış Mekan 300W 12V Led Sürücü Led Güç Kaynağı Yüksek Kalite IP67
| Güç: | 250W, 300W, 350W, 400W |
|---|---|
| Çip malzemesi: | Ingan, Algainp, Gap, Epistar, 5050 RGBW LED |
| Ağırlık: | 1.45Kg |
Esnek ve bükülebilir IP65 AC110-240v Single ile Yüksek Parlaklıklı Işık Şerit
| volt: | 24v |
|---|---|
| Güç: | 18 w/m |
| LED miktarı: | 48 adet |
IP67 Su Geçirmez Programlanabilir LED Video Dış Mekan Bina Arka Plan Katlanabilir Led Örgü Ekran
| Gerilim: | DC12-24V |
|---|---|
| Ürün adı: | DMX512 Led Kontrol Cihazı |
| Garanti: | 3 yıl garanti |
Yüksek Kaliteli Proje IP65 AC110-240v ile Yüksek Parlaklıklı Işık Çubuğu
| volt: | 24v |
|---|---|
| Güç: | 18 w/m |
| Miktar: | 48 adet |
Su geçirmez İç ve Dış Mekan 300W 12V Led Sürücü Led Güç Kaynağı Yüksek Kaliteli IP67 Su Geçirmez Dekoratif Işıklar için
| Yayan renk: | Doğal beyaz, serin beyaz, üç renkli (kırmızı-mavi-yeşil), mavi, saf beyaz |
|---|---|
| Tip: | LED Güç Kaynağı |
| Depolama Sıcaklığı (℃): | -40 - 60, |
Yüksek lümen IP68 20mm Çok - Renk RGB LED Piksel İçin Cruises Dekorasyon
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |
Çok - Renk RGB LED Piksel
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |
İç ve Dış Mekan 400W 12V Led Sürücü Led Güç Kaynağı Yüksek Kaliteli IP67 Su Geçirmez Dekoratif Işıklar İçin
| Güç: | 1.2W, 0.72W, 15W, 12W ±%10, 0.9W/Modül |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Yayan renk: | Doğal beyaz, serin beyaz, üç renkli (kırmızı-mavi-yeşil), mavi, saf beyaz |
120 Işın Açısı IP67 0.3w RGB Led Piksel Modülleri
| Anma gücü: | 0.13W |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi: | DC5V |
| IC Modeli: | IC16716 |

