Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ single color led strip lights ] Kibrit 91 Ürünler.
SMD 2835 Multi-color 12v LED Strip Brightness CCT Dimmable Lights Indoor Home Lighting Strip Light
| Işın açısı: | 120 ° |
|---|---|
| Paket: | 5m/rulo |
| Modeli: | LED şerit ışığı |
Ultra parlak Esnek RGB Akıllı LED Şerit IP65 Su geçirmez Işık Şeritleri Işıklar Ev, Otel, Bar İçin Dekoratif Dimmable
| Parlaklık seviyesi: | 256 seviye |
|---|---|
| Su Geçirmez Derecelendirmesi: | IP65 |
| Tip: | Flex LED şeritleri |
Different led module and Best products Single Color 3Led Module Signage Light Outdoor decorations
| Güç: | 1.2W, 0.72W, 15W, 12W ±%10, 0.9W/Modül |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Yayan renk: | Doğal beyaz, serin beyaz, üç renkli (kırmızı-mavi-yeşil), mavi, saf beyaz |
En iyi ürünler Tek Renkli 3 Smd9240 LED Modül İşaret Işığı Dış Lens 3.5w Işıklar 12v
| Güç: | 1.2W, 0.72W, 15W, 12W ±%10, 0.9W/Modül |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Yayan renk: | Doğal beyaz, serin beyaz, üç renkli (kırmızı-mavi-yeşil), mavi, saf beyaz |
DC12V 120Leds/M 2835 8MM LED Doğrusal Şerit Işık Bakır Temel Tek Yolu Malzeme 3000K / 4000K 6500K COB LED
| LED ışık kaynağı: | SMD2835 |
|---|---|
| Giriş voltajı (v): | DC24V |
| Malzeme türü: | Işıklı Şeritler |
Yüksek yoğunluklu 480LEDs Yüksek verimlilik 24V IP67 Sıcak Beyaz 2700K Noktasız 8mm COB LED Çizgi Işık Keti Ev Bahçe Tavanı
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Anahtar Modu: | Uzaktan kumanda, bluetooth |
Sıcak Satış Tam Renkli RGBW Piksel DC12V LED Şerit SMD2835 60LED Adres edilebilir Esnek SPI DMX Şerit Işığı
| Güç kaynağı: | Eklenti |
|---|---|
| LED Miktar: | 60 |
| IP sınıfı: | IP65 |
Otel ve ofis cepheleri için su geçirmez SMD5050 DC24V LED şerit duvar yıkama lambası
| Ürün Adı: | LED Duvar Yıkayıcı Işık |
|---|---|
| Anahtar Kelime: | Duvar Yıkama Peyzaj Aydınlatması |
| Kontrol Modu: | DMX512 |
Tek Renk Dekoratif LED Işıklar Mucize Fasulye Beyaz SMD 60 Led / M DC 12 V 5730
| led ışık kaynağı: | SMD5730 |
|---|---|
| Renk Temperature(CCT): | 3000-6000 |
| Renk: | beyaz / sıcak beyaz / mavi |
2835 12v 24v LED Şerit Parlaklığı İç Mekan Ev Aydınlatma Şerit Işık Çok renkli Kısılabilir Gardırop Dolap Işıkları
| Ürün: | 12V RGB Kayan Lamba |
|---|---|
| PCB Boyutu: | Çift Bakır 1000*10 |
| PCB kartı genişliği: | 5 mm |

