Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ single color led strip lights ] Kibrit 91 Ürünler.
Kısılabilir Esnek LED Şerit Işıklar Yüksek Parlaklıkta RGB/Tek Renkli Şerit Işık Ev Partisi Dekorasyonu İçin
| IP sınıfı: | 65 |
|---|---|
| LED kaynak: | SMD2835 |
| LED Miktar: | 30/60/90/120/144 |
DC24V 14W Süper Parlak Led Şerit Işık 10mm Cob Bant Tek Renk
| Model numarası: | COB-308D |
|---|---|
| Giriş Voltajı(V): | DC24V |
| Aydınlatma Rengi: | 3000K/4000K/6000K |
Akıllı Esnek RGB LED Şerit Işıklar WS2811 Bireysel Adreslenebilir Uygulama Kontrollü 12V/24V Ev Dekorasyon Aydınlatması
| IP derecesi: | IP65 |
|---|---|
| Ürün: | Şeritler Işık 12V/24V |
| Kontrol yöntemi: | Uzaktan kumanda |
Süper Parlak LED Şerit Işık 2835 RGB Esnek LED Işıklar Ev Dekorasyonu Otel Aydınlatması Ticari Ekran için Bant
| Garanti: | 2 Yıl |
|---|---|
| IP sınıfı: | IP65 |
| CCT: | 3000K,4000K,5000K,6000K |
Ultra Super Bright RGB LED Strip Light 2835 Flexible Tape for Home Hotel Commercial Lighting
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| IP Sınıfı: | IP65 |
| CCT: | 3000K,4000K,5000K,6000K |
SPI Kontrolörü LED Çizgi Işığı Bahçe Parkı Işığı PC Malzeme Işık Telleri
| Ürün Adı: | LED Işık Dizisi |
|---|---|
| Kullanımı: | Açık Hava Festivali Dekorasyonu |
| Malzeme: | bilgisayar |
Yüksek Kaliteli Modül DC12V 0.75W Tek Renkli Led Saçak Işıkları Değiştirilebilir Renk Kontrol Cihazı Şerit Led Piksel Işık Dış Mekan Saçak Işığı
| Görüntüleme açısı: | 120 ° |
|---|---|
| Aydınlık yoğunluk: | Yüksek parlaklık |
| ürün adı: | led modülü |
IP67 DMX512 Kontrol LED Çizgi Işık Lambası Tematik Parklar İçin Açık Çevre Manzara Dekorasyonu
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Çapraz: | 40mm |
Esnek LED Şerit Işık DC12V 60led/m SMD 5050 IP67 10W RGB Aydınlatma Dekorasyonu için Akıllı Led Şerit
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Anahtar Modu: | Uzaktan kumanda, bluetooth |
Dış şerid Işık Üretici LED Şerit Işıklar Su geçirmez IP67 3000k/4000k/6500k Cob Led Şerit
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Anahtar Modu: | Uzaktan kumanda, bluetooth |

