Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ rgb led point light ] Kibrit 1339 Ürünler.
25mm Point Light Source RGB DC12V Advertising Signs Outdoor Building Landscape Lights Waterproof Led Point Light Source
| Öğe türü: | Nokta ışıkları |
|---|---|
| LED renk: | RGB |
| Garanti: | 3 yıl |
LED Nokta Işık Kaynağı RGB 30mm IP67 SMD3535 0.75W Dış Mekan Bina Dekorasyonu İçin
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Öğe türü: | Nokta Işık Kaynağı |
| Görüş Açısı: | 120 |
Açık Şeffaf Kapak RGB LED Nokta Işığı Dış Dekor Reklam İşareti Mektubu IP67 Su geçirmez
| adet/dize: | 48 adet/50 adet |
|---|---|
| İsimlendirilmiş güç: | 0,75 W |
| Yaşam süresi: | 50.000 saat |
30mm DC12V Dış RGB LED Nokta Işığı IP67 Su geçirmez LED Pixel Işıkları
| Gövde Malzemesi: | bilgisayar |
|---|---|
| Giriş Volt: | DC12V |
| Koruma: | IP65 |
40mm RGB Piksel Nokta Işık DMX512 IP67 Su Geçirmez 120° Işın Açısı UV Dayanımlı
| Ürün adı: | LED nokta ışık kaynağı |
|---|---|
| Boyut: | 40*17mm |
| Kontrol modu: | DMX512 |
0.3W DMX512 Smd5050 DC5V 20mm RGB LED Nokta Işık Mucize Fasulye IP67 Su Geçirmez
| Ürün adı: | G2001P05V1.2 |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| Boyut: | 19,83*12,5 mm |
Programlanabilir LED Nokta Işık Kaynağı RGB Piksel 12mm IP67 Su geçirmez DMX Bina Dekorasyonu Eğlence Parkı Köprüsü Manzara Işığı
| Matrial: | PC kabuğu |
|---|---|
| Görüntüleme Yöntemi: | RGBW/RGB |
| IP Derecelendirmesi: | IP67 |
IP67 DC24V ile 40mm RGB Dış Mekan Suya Dayanıklı LED Nokta Işığı
| Ürün adı: | XH-K4006P24(RGB)-A1b |
|---|---|
| Boyut: | 40*17.7MM |
| Renk: | RGB |
30mm Alüminyum Profili UCS1903 RGB LED Noel Tatil RGBW Su geçirmez 1.5W LED Nokta Işıkları
| ürün adı: | XH-K5012P24-A1b |
|---|---|
| Çalışma Voltajı: | DC24V |
| Güç: | 3W |
DC12V Dış Mekan RGB LED Nokta Işık 25mm Smd3535 IP67 DMX512 Su Geçirmez 0.75W
| Ürün adı: | H2503P12V7.0 |
|---|---|
| IP Derecesi: | IP 67 |
| Gerilim: | DC 12V |

