Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ rgb led point light ] Kibrit 1339 Ürünler.
Dış bina bahçe manzara aydınlatması 100mm RGB LED nokta ışığı 4W Epistar Çip Su geçirmez IP67 PC gövdesi ile
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
|---|---|
| Çapraz: | 100 mm |
| IP derecesi: | IP67 |
Miracle Bean 1W Epistar Chip 20mm RGB LED Nokta Işık PC Bedenli Dış Su geçirmez IP67
| IP derecesi: | IP67 |
|---|---|
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
| Çapraz: | 20mm |
Bina Reklamı Su geçirmez Kapımız 24V 40mm RGB LED Nokta Işığı
| Ürün modeli: | XH-H4006P24 ((RGB) -A1a |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| Görüş açısı: | 120° |
Miracle Bean Su Geçirmez RGB Led Nokta Işık 1.5W Epistar Çip
| ürün adı: | XH-Z5006P24(RGB)-J1e |
|---|---|
| Çalışma Voltajı: | DC24V |
| Güç: | 1,5 W |
25mm DC12V IP67 RGB LED nokta lambaları PC Materia Dış Dekoratif Işıklama
| Işık kaynağı: | Epistar smd3535 RGB ledler |
|---|---|
| Led tipi: | SMD 3535 |
| Öğe türü: | Nokta Işıkları |
25mm IP67 Su Geçirmez RGB LED Nokta Işık, DMX512 Kontrollü ve 120° Işın Açılı İç Mekan Dış Mekan Ekranları İçin
| Ürün adı: | LED nokta ışık kaynağı |
|---|---|
| Boyut: | 25*15mm |
| Kontrol modu: | DMX512 |
Fabrika Fiyatı Dış Mekan RGB Led Nokta Işık Tam Renkli 30mm DC12V IP67 Su Geçirmez Led Piksel Işıklar
| Işık kaynağı: | Nükleer Santral |
|---|---|
| Kontrol: | DMX512 |
| Savaşçı bir şekilde: | 2 Yıl |
Dış Mekan RGB LED Nokta Işık Mucize Fasulye Su Geçirmez IP67 0.75W DC9V DMX512
| Ürün adı: | XH-H2502P09 V6.0 |
|---|---|
| Başvuru: | reklam |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
DC5V 30mm RGB LED Nokta Işık IP67 Su Geçirmez 0.75W DMX512 Smd3535
| Ürün adı: | G3003P12V5.1 |
|---|---|
| Gerilim: | DC12V |
| IP Derecesi: | IP67 |
30mm IP67 Su geçirmez Nokta Kaynak Işık RGB LED Nokta Işık Etkinlik Işığı Bina Cephesi Işıklandırması
| Çalışma Gerilimi: | DC12V 24V 36V |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| Çip kaynağı: | SMD3535 |

