Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ rgb led point light ] Kibrit 1339 Ürünler.
25mm Nokta Işık Kaynağı RGB DC12V Reklam Tabelaları Dış Mekan Bina Peyzaj Işıkları Su Geçirmez Led Nokta Işık Kaynağı
| LED Çip: | SMD3535 |
|---|---|
| Garanti: | 3 Yıl |
| BOYUT: | Çap 25mm |
Bahçe veya Bina için RGB 25mm IP67 SMD3535 0.75W Değişen Dekoratif Aydınlatma LED Nokta Işık Kaynağı
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Öğe türü: | Nokta Işık Kaynağı |
| Görüş Açısı: | 120 |
Mucize Fasulye SMD3535 Su Geçirmez RGB LED Nokta Işık IP67 DC12V 25mm
| Ürün adı: | XH-H2503P12-C1a |
|---|---|
| Çip Kaynağı: | smd3535 |
| Renk: | RGB |
Dış Mekan Bina Dekorasyonu İçin IP67 12V 30mm PC RGB Piksel LED Nokta Işık
| Giriş Gerilimi(V): | DC12V |
|---|---|
| Lamba Gövde Malzemesi: | bilgisayar |
| Renk yayan: | R/G/B |
Dış Mekan Su Geçirmez IP67 1.5W RGB DMX 512 Smd3535 DC24V 50mm LED Nokta Işıkları
| Ürün adı: | H5006P24V1.0 |
|---|---|
| Güç: | 1,5 W |
| Gerilim: | DC24V |
DMX512 IP67 Akıllı RGB Su Geçirmez LED Nokta Işık DC24V 0.75W 30mm SMD3535
| Ürün adı: | XH-K3003P24 |
|---|---|
| Başvuru: | reklam |
| Güç: | 0,75 W |
DC24V 50mm LED Nokta Işıkları Mucize Fasulye IP67 RGB 2.5W Smd3535 DMX512
| Ürün adı: | H5010P24V1.0 |
|---|---|
| Güç: | 2,5 W |
| Gerilim: | DC24V |
RGB 0.75W DC12V Piksel Işığı LED Dışarıda LED Nokta Işık Kaynağı 30000 Saat Yaşam Süresi ile
| Ürün modeli: | XH-H2503P12 V7.0 |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| Güç: | 0,75 W |
Tam Renkli LED Nokta Işığı 12V RGB Yüksek Verimlilikli LED Piksel Işığı PC Yapıştırıcı Lamba Vücudu
| İsteğe bağlı Aksesuarlar: | Şeffaf maske, ağ maskesi |
|---|---|
| Güç: | 0,8 W |
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
Dış Mekan LED Nokta Işığı IP67 DC12V 0.75W RGB SMD3535 Su Geçirmez
| Ürün adı: | XH3003P12V3.1 |
|---|---|
| Başvuru: | reklam |
| Güç: | 0,75 W |

