Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ rgb led point light ] Kibrit 1339 Ürünler.
Su geçirmez IP67 DMX512 Tam Renkli Piksel Noktası Kaynağı Dış Dekorasyon LED Noktası Işık Kaynağı Işık açısı 120 derece
| Uygulama: | Ev |
|---|---|
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
| Çapraz: | 30 mm |
Fabrika Aydınlatması 30mm Rgbw Oyun Alanı Eğlence Su Geçirmez Dış Mekan PIXEL Adreslenebilir Led Nokta Işığı
| Application: | House |
|---|---|
| Product Name: | Led Point Light Source |
| Diameter: | 30mm |
Belediye bina manzarası için uzun mesafeli RGB 40mm DMX DC36V IP67 LED nokta lambaları
| CRI: | > 80 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 1,5 W |
| IC tipi: | DMX |
Büyük çaplı 50mm Çoklu ampul Su geçirmez LED Nokta Işıklandırması Fasad için DMX512 Yüksek Parlaklık
| Uygulama: | Mimari Aydınlatma |
|---|---|
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
| Çapraz: | 50 mm |
Park Binası LED Nokta Işık Kaynağı 48W Değişken Emisyonlu Bakır Lamba Vücudu ile
| Uygulama: | Tema Parkı |
|---|---|
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
| Çapraz: | 30 mm |
24v Multi-Bulb Su geçirmez LED Nokta Işıklandırması Ön Duvar DMX512 Yüksek Parlaklık
| Uygulama: | Ev |
|---|---|
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
| Çapraz: | 80mm |
Dış Mekan IP67 36V Uzun Mesafe Su Geçirmez 40mm Piksel LED Nokta Işık Kaynağı Beyaz Yayan Kalıcı LED Piksel Işık
| Işık kaynağı: | Nükleer Santral |
|---|---|
| Telli çubuk: | 4p gri düz kablo |
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım |
Uzun Yaşam Süresi 1.5W RGB SMD3535 İç ve Dış Dekorasyon için LED Nokta Işığı
| ürün adı: | XH-K3006P24(RGB)-A1b |
|---|---|
| Çalışma Voltajı: | DC24V |
| Güç: | 1,5 W |
50mm Şeffaf Kalıcı Yüksek Parlaklık LED Nokta Işık RGB Değişken IP67 Su geçirmez Dış Dekorasyon
| Ürün adı: | LED nokta ışığı |
|---|---|
| Model numarası: | XH-K5006P24(RGB) |
| Öğe: | 50 mm LED Piksel Işık |
LED Nokta Işıkları Dış Su geçirmez RGB Programlanabilir Piksel Işık Kaynağı Yapı Fasadı Medya Işıklandırma Reklam Dekorasyonu DMX Kontrolü Yüksek Parlaklık Kolay Kurulum
| Öğe türü: | Nokta Işıkları |
|---|---|
| Hız gücü: | 0.75W |
| Görüntüleme Yöntemi: | RGBW/RGB/W |

