Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel lamp ] Kibrit 1113 Ürünler.
Pvc Shell + Pu İçeren Tam Renkli Dc5v Rgb 0.3w 12mm Led Piksel
| Çalışma voltajı: | DC05V |
|---|---|
| Güç: | 0.3W |
| koruma: | IP67 |
Tam Renkli SMD 5050 0.3W 100LM / W 20mm LED Piksel Modülü
| Çalışma Gerilimi: | DC5V |
|---|---|
| güç: | 0.3W |
| Koruma: | IP67 |
PC Kabuğu IP67 0.3W 100LM / W 20mm LED Piksel RGB Işık
| Çalışma Gerilimi: | DC5V |
|---|---|
| güç: | 0.3W |
| Koruma: | IP67 |
25mm Mucize Fasulye Marka RGB LED Piksel Tam Renkli DC5V 0.15W
| Çalışma Gerilimi: | DC5V |
|---|---|
| güç: | 0.15W |
| Koruma: | IP67 |
Fabrika Doğrudan Satış 25mm Mucize Fasulye Marka RGB LED Piksel Tam Renkli
| Çalışma Gerilimi: | DC12V |
|---|---|
| güç: | 0.75W |
| Koruma: | IP67 |
Yüksek Kalite 0.75w 12v Dmx512 Rgb Led Piksel H2503P12
| Çalışma Gerilimi: | DC12V |
|---|---|
| Lamba: | 3535 |
| güç: | 0.75W |

