Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel lamp ] Kibrit 1113 Ürünler.
AVM için 20mm DC 12V Dijital RGB LED Piksel Işık, LED Pixel Dize
| Çalışma voltajı: | DC5V/DC12V |
|---|---|
| Yaşam süresi: | 50.000 saat |
| Kapak: | Süt beyazı kapak |
20mm DC 12V Dijital RGB LED Piksel Işık Alışveriş Merkezi için, LED Piksel Dizi
| Çalışma voltajı: | DC5V/DC12V |
|---|---|
| Yaşam süresi: | 50.000 saat |
| Kapak: | Süt beyazı kapak |
30mm Tam Renkli Rgb Led Piksel XH6897 IC Piksel Led Işıklar Parlak
| Çalışma voltajı: | DC12V |
|---|---|
| Güç: | 0.75W |
| koruma: | IP67 |
Programlanabilir Burcu Aydınlatma için Mucize Bean Marka DC5V 0.3W RGB Pixel Led XH6897 IC
| Çalışma voltajı: | DC5V |
|---|---|
| Güç: | 0.3W |
| koruma: | IP67 |
12V LED Değiştirme Lamba RGB Işık Renkli Dinamik Işık Deneyimi Sağlıyor
| Ömür: | 50.000 saat |
|---|---|
| Voltaj: | 12v |
| Renk: | çok renkli |
0.75W RGB Tam Renkli 12V IP67 Dış Aydınlatma için Su geçirmez LED Piksel
| Çalışma voltajı: | DC12V |
|---|---|
| Güç: | 0,75 W |
| Koruma: | IP67 |
DC24V 0.5W Kanal Mektubu Aydınlatma Piksel Led Işık 3 Yıl Garanti UV Koruma
| Çalışma voltajı: | DC24V |
|---|---|
| Güç: | 0.5W |
| koruma: | IP67 |
Dia 12mm 100lm / W 12mm Led Piksel Dize PVC Shell + PU İçinde
| Çalışma voltajı: | DC05V |
|---|---|
| Güç: | 0.3W |
| koruma: | IP67 |
25mm Miracle Bean Marka RGB LED Piksel Tam Renkli DC12V 0.75W XH6897 IC
| Çalışma voltajı: | DC12V |
|---|---|
| Güç: | 0.75W |
| koruma: | IP67 |

