Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel lamp ] Kibrit 1113 Ürünler.
IP67 0,25W Mavi DC12V 5050 120 Işık Açısı ile 20mm LED Piksel Işık
| Giriş Voltajı: | DC12V |
|---|---|
| Güç: | 0.12w |
| Lighing Kaynak: | Epistar |
Kanal Mektupları İçin Kırmızı Açık IP67 DC5V 12MM LED Piksel Işık
| Anma gücü: | 0.13W |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi: | DC5V |
| renk: | Kırmızı |
SMD 5050 Suya Dayanıklı IP67 100mm Rbb Dış Aydınlatma için Piksel Led
| Malzeme: | PVC |
|---|---|
| Renk: | Tek veya RGB |
| Güç: | 5W |
Bina Dekorasyon için Dekoratif LED Işıklar 30mm RGB LED Piksel DC12V
| Çalışma voltajı: | DC12V |
|---|---|
| Güç: | 1W |
| Renk: | RGB Tam renkli |
30mm 0,75W LED Nokta Işık Suya Dayanıklı IP67 Led Pixel Işık Epistar Cipsli
| Giriş Voltajı: | DC12V |
|---|---|
| Güç: | 0.75W |
| Lighing Kaynak: | Epistar |
Theme Park Dekorasyon için 30mm RGB Tam Renkli Led Piksel Işık DC12V
| Çalışma voltajı: | DC12V |
|---|---|
| Renk: | RGB tam renk |
| Boyutu: | F30 * 8.2 mm'lik |
DMX512 Kontrolü ile 30mm DC12V RGB Tam Renkli LED Modül Piksel
| Çalışma voltajı: | DC12V |
|---|---|
| Renk: | RGB tam renk |
| Boyutu: | F30 * 8.2 mm'lik |
Beyaz 30mm LED Pixel Işık DC24V IP67 CE geçti 30000H ömrü
| Madde: | reklam işareti mektup |
|---|---|
| Boyutu: | ihtiyaçlarına göre |
| IP oranı: | Açık IP67 |
Tam Renkli LED 5050 Pixel Işık LED Küre Dize Işıklar Özelleştirme
| Madde: | reklam işareti mektup |
|---|---|
| Boyutu: | ihtiyaçlarına göre |
| IP oranı: | Açık IP67 |
DMX IP67 DC5V Suya Dayanıklı RGB LED Nokta Işıklı, Tam Renkli 12MM Led Piksel
| IP: | 67 |
|---|---|
| Güç: | 0.3W |
| Volt: | 720 |

