Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel lamp ] Kibrit 1113 Ürünler.
LED Piksel Işık 30mm Su geçirmez IP67 UV Koruma Piksel LED RGB kullanılarak LED reklam Kurulu
| Malzeme: | Alman Bayer PC |
|---|---|
| koruma: | IP67 su geçirmez |
| Sertifikalar: | CE ROHS |
5050 IP67 Su geçirmez DC12V 3 LED Nokta Işık 30mm Rbb LED Piksel
| Gerilim: | DC12V |
|---|---|
| Güç: | 0.75W |
| Lighing Kaynak: | Epistar |
Beyaz RGB 30mm IP67 6 Chips LED Aydınlatma Kutusu için DC24V LED Pikseli LED
| Gerilim: | DC24V |
|---|---|
| Güç: | 0.6W |
| Lighing Kaynak: | Epistar |
12V IP67 Dış Aydınlatma 0.8w 1800-6500K SMD3535 su geçirmez Piksel nokta ışık led
| İsteğe bağlı Aksesuarlar: | Derin sis maskesi |
|---|---|
| güç: | 0.8W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
SMD5050 Led Piksel Işık DC5V DMX512 Tam Renkli IP67 Noel Günü İçin Suya Dayanıklı
| Opsiyonel aksesuarlar: | Hafif sis maskesi |
|---|---|
| Güç: | 0.3W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
12V IP67 0.75w SMD3535 Led Bar Led Perde Işık 3D Dmx Led Piksel
| güç: | 0.75W |
|---|---|
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| matrial: | Kristal küre yapısı |
Tam Renkli IP67 5050 Su geçirmez DC12V 20mm LED Piksel Işık DMX IC ile
| LED: | 5050smd |
|---|---|
| Renk: | RGB tam renk |
| Çip: | Epistar |
HE1201M05 Miracle Bean 0.1W 12mm Dijital Rgb Led Piksel
| Anma gücü: | 0.1W |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi: | DC5V |
| renk: | Mavi |
mucize fasulye Su Geçirmez 0.2W 23LM SMD LED Piksel Modülü 9mm 12v SMD2025
| Giriş Gerilimi (V): | DC 12V |
|---|---|
| Renk Yayan: | Tek renk |
| Güç dağılımı: | 0.2W |
Açık DC12V 20mm SMD 5050 IP67 Led Pixel Noel Işıkları 2000mcd
| Giriş Voltajı: | DC12V |
|---|---|
| Güç: | 0.3W |
| Lighing Kaynak: | Epistar |

