Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ ip65 flexible led strip light ] Kibrit 136 Ürünler.
Kalıcı Dış Mekan Led Işıkları Alüminyum Profil IP67 Akıllı Wifi Kontrol Cihazı Ev Dış Cephe Noel Tatili Rgb Led Piksel Işığı
| Renk Sıcaklığı: | 2000-6500k |
|---|---|
| Ortam sıcaklığı: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Hayat: | 30000h |
Slim 5m RGB Led Neon Light Strip DC12V Esnek İp SMD2835 Parlaklık Led Neon Strip Light
| Öğeler Adı: | LED şerit ışığı |
|---|---|
| LED tipi: | SMD2835 |
| IP sınıfı: | IP65 |
Esnek Duvar Yıkama Işığı Çizgi LED Arkaplan Işığı 24V SMD 2835 48LEDS Yayılmış Yansıtıcı LED Işık Çizgi
| LED Quantity: | 60leds/m |
|---|---|
| Power: | 18W/M |
| IP class: | IP65 |
24V esnek akıllı tek renkli RGB iç ve dış mekan ev dekorasyonu LED ışık şeridi
| Model: | SMD 5050 |
|---|---|
| Protection Grade: | IP65 |
| Lamp Body Material: | Copper |
Fabrika fiyatı 24V esnek akıllı tek renkli RGB iç ve dış mekan ev dekorasyonu LED ışık şeridi
| Model: | smd 5050 |
|---|---|
| Koruma Sınıfı: | IP65 |
| Lamba gövde malzemesi: | Bakır |
Sıcak Satış LED Şeffaf ızgara panelleri IP67 RGB P3.91 Pencere Dış İç Cam Film Led Şerit Ağı Ekranı
| Kullanımı: | Dışarıda |
|---|---|
| Kabin boyutu: | 1000mm*1000mm |
| Tüketim: | 800 w/㎡ |
Mucize fasulyesi sıcak satış 24V LED lens esnek dekoratif ışık şeridi
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Led: | 48LED/M |
| Model: | LED Strip Light |
Mucize fasulyesi sıcak satış 24V LED lens esnek dekoratif ışık şeridi
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Led: | 48LED/M |
| Model: | LED Strip Light |
Mucize fasulyesi sıcak satış 24V RGB LED lens esnek dekoratif ışık şeridi
| Voltaj: | 24v |
|---|---|
| LED: | 48led/m |
| Model: | Led Şerit Işık |
2025 en çok satan 24V 48 lamba esnek dış mekan dekorasyonu LED esnek ışık
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Lamp Body: | ABS, Copper |
| Led: | 48LED/M |

