Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ ip65 flexible led strip light ] Kibrit 136 Ürünler.
IP65 derecelendirilmiş RGB LED Çizgi Işık 12V Eğimli Teyp SMD5050 İçeride Dışarıda Kullanım
| Gerilim: | DC 12V |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| Ömür: | 50000hours |
SMD 2835 Multi-color 12v LED Strip Brightness CCT Dimmable Lights Indoor Home Lighting Strip Light
| Işın açısı: | 120 ° |
|---|---|
| Paket: | 5m/rulo |
| Modeli: | LED şerit ışığı |
Esnek İşaret Çubuğu Su geçirmez 12V/24V SMD2835 RGBW Esnek 50m Rulo Dış Dekorasyon Işık Kaynağı
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Anahtar Modu: | Uzaktan kumanda, bluetooth |
Customized Flexible Neon LED Light Strip Indoor Ceiling Landscape Application Various Colors Built-in Silicone
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Anahtar Modu: | Uzaktan kumanda, bluetooth |
LED Şerit Işık 2835 120Led Şerit 12v 24v SMD2835 RGBW Esnek USB Kısılabilir İç/Dış Mekan Aydınlatma Peyzaj Dekorasyonu
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Işık kaynağı: | Yönlendirilmiş |
| Anahtar Modu: | Uzaktan Kumanda, bluetooth |
LED Şerit WS2812B WS2812 Pikseller RGB Dijital LED Şerit Esnek Sihirli Rüya
| LED Type: | SMD5050 RGB |
|---|---|
| Input Voltage(V): | 12V/24V |
| length: | 5m/roll |
Sıcak Satış Tam Renkli RGBW Piksel DC12V LED Şerit SMD2835 60LED Adres edilebilir Esnek SPI DMX Şerit Işığı
| Güç kaynağı: | Eklenti |
|---|---|
| LED Miktar: | 60 |
| IP sınıfı: | IP65 |
Yüksek yoğunluklu 480LEDs Yüksek verimlilik 24V IP67 Sıcak Beyaz 2700K Noktasız 8mm COB LED Çizgi Işık Keti Ev Bahçe Tavanı
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Anahtar Modu: | Uzaktan kumanda, bluetooth |
LED Strip Waterproof RGB 5050 SMD LED Smart Strip Lights Remote Controlled
| LED tipi: | SMD5050 RGB |
|---|---|
| Giriş Voltajı (V): | 12V/24V |
| Uzunluk: | 5m/rulo |
12mm PCB LED Esnek Duvar Yıkama Işık Çubuğu Optik Lens IP65 24V Proje LED Arkaplan
| LED Quantity: | 60leds/m |
|---|---|
| Power: | 18W/M |
| IP class: | IP65 |

