Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ ip65 flexible led strip light ] Kibrit 136 Ürünler.
DC12V Silikon Esnek LED Neon Şerit 6mm 8mm 10mm IP65 120Led'ler
| Başvuru: | PEYZAJ, neon tabelalar/dekoratif |
|---|---|
| IP derecelendirme: | IP65 |
| Renk: | Beyaz, Mavi, Sarı, Kırmızı, Turuncu, Yeşil, Mor vb. |
Fabrika fiyatı 12mm RGB 24V LED esnek lamba şeridi ile mükemmel akıllı ev lambası
| Waterproof: | IP20/IP65 |
|---|---|
| Length: | 1 meters |
| Voltage: | 24V |
24V Dream 10mm Adres edilebilir RGB Piksel Çubuğu Esnek LED Işık Uygulama Kontrolü LED Işık Çubuğu
| Hayat: | 30000 saat |
|---|---|
| Güç: | 10W/M |
| LED miktarı: | 48 adet |
Uzun ömürlü 24V Dream 10mm Adres edilebilir RGB Piksel Şerit Esnek LED Işık Uygulama Kontrolü LED Işık Şerit
| Hayat: | 30000 |
|---|---|
| Güç: | 12W/M |
| LED miktarı: | 48 adet |
24V Dream 10mm Adres edilebilir RGB Piksel Çubuğu Esnek LED Işık Uygulama Kontrolü LED Işık Çubuğu
| Hayat: | 30000 |
|---|---|
| Güç: | 12W/M |
| LED miktarı: | 48 adet |
Dış dekorasyonlar 24V Dream 10mm Adres edilebilir RGB Piksel Şerit Esnek LED Işık Uygulama Kontrolü LED Işık Şerit
| Hayat: | 30000 |
|---|---|
| Güç: | 12W/M |
| LED miktarı: | 48 adet |
1000mm*1000mm Kabine Boyutu ve LED Şeritleri ile Hafif Paneller İç Kapalı Şeffaf Cam Led Film Ekranı
| Kullanımı: | Dışarıda |
|---|---|
| Kabin boyutu: | 1000mm*1000mm |
| Tüketim: | 800 w/㎡ |
IP67 Malzeme Kalıcı İç ve Dış İç için Akıllı LED Dekoratif Işık Dizisi
| Voltaj: | 12V |
|---|---|
| Lamba Gövdesi: | ABS, Bakır |
| Anahtar Modu: | Uzaktan Kumanda, bluetooth |
24V 17mm Adres edilebilir RGB Piksel Çubuğu Esnek LED Işık Uygulama Kontrolü LED Işık Çubuğu
| volt: | 24v |
|---|---|
| LED miktarı: | 48 adet |
| Güç: | 12W |
Akıllı Wifi Kontrol Cihazı Su Geçirmez IP67 RGBW 12V 30mm Dış Mekan Led Şerit Dış Mekan Programlanabilir Dekoratif Işık Peyzaj Lambası
| Renk Sıcaklığı: | 2000-6500k |
|---|---|
| Ortam sıcaklığı: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Hayat: | 30000h |

