Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ ip65 flexible led strip light ] Kibrit 136 Ürünler.
Yüksek Kaliteli 5M 2835 SMD LED Şerit İç Dekorasyon 240 LED 24V 12W/M Işık Renkli 4000K 12V Değiştirme Modu Denetleyicisi
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Anahtar Modu: | Uzaktan kumanda, bluetooth |
2835 12v 24v LED Şerit Parlaklığı İç Mekan Ev Aydınlatma Şerit Işık Çok renkli Kısılabilir Gardırop Dolap Işıkları
| Ürün: | 12V RGB Kayan Lamba |
|---|---|
| PCB Boyutu: | Çift Bakır 1000*10 |
| PCB kartı genişliği: | 5 mm |
LED Şerit Kaliteli 12V 24V 5054 SMD 5M 300LED Esnek Tek Renkli Led Bant Işık
| LED miktarı: | 60 led / m |
|---|---|
| IP Sınıfı: | IP20 / IP65 / 67 / IP68 |
| güç: | 60W / 5M, 12W / M |
6W / M Dc12v 24v SMD2835 5050 120Led / M Flex led şerit ışıklar
| Led ışık kaynağı: | SMD2835 |
|---|---|
| renk: | Beyaz / Sıcak Beyaz |
| IP: | IP20 IP65 IP68 |
LED Şerit Işıklar Akıllı Esnek 12V LED Işık Kitleri Yatak Odası Tavanı İçin LED Sert Şerit
| LED ışık kaynağı: | SMD5050 5054 2835 |
|---|---|
| Giriş Voltajı (V): | DC5V/12V/24V |
| IP derecesi: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
Cob Led Şerit Led Bant Işık CRI90 12v 24v Esnek Beyaz Dotless Luces Flip Chip
| LED miktarı: | 480leds / m |
|---|---|
| IP Sınıfı: | IP20 / IP65 / 67 / IP68 |
| güç: | 9W / M |
DC24V SMD 2835 RGBW Led Neon Şerit Işık Dış Mekan Su Geçirmez ABD Standart Lineer Işık Led Esnek Şerit Işık
| Uzunluk: | 10M/rulo |
|---|---|
| Ip derecesi: | IP65 |
| Voltaj: | 24v |
Süper Parlak 120 LED Akıllı RGB Şerit Işık Sıcak Beyaz 24V Dış Mekan Su Geçirmez Cob Adreslenebilir Rgb Led Şerit
| Ürün: | LED şerit ışığı |
|---|---|
| Hayat: | 30000h |
| Boyut: | 20m |
Çok Renkli RGB LED Neon Şerit Işık 12V IP65 Su Geçirmez Dekoratif Aydınlatma
| Gerilim: | DC 12V |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| Ömür: | 50000hours |
Fabrika Fiyatı RGB Özel LED Lens Işık Çubuğu Kabine ve Ekran Işıklandırması için - Yüksek Parlaklık & Enerji tasarrufu
| Voltaj: | 24v |
|---|---|
| Lamba Gövdesi: | ABS, Bakır |
| LED: | 48led/m |

