Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
Dış dekorasyonlar 24V Dream 10mm Adres edilebilir RGB Piksel Şerit Esnek LED Işık Uygulama Kontrolü LED Işık Şerit
| Hayat: | 30000 |
|---|---|
| Güç: | 12W/M |
| LED miktarı: | 48 adet |
3000k 4000k 6000k DC24V kesilebilir esnek optik lens profili için LED şerit
| LED miktarı: | 60Led/M |
|---|---|
| Güç: | 18 w/m |
| IP Sınıfı: | IP65 |
Yeni Lens LED Çizgi LED Esnek Duvar Yıkayıcı İpi DC24V Gölge Sıfırlı Çizgi Işık Kutusu Reklam Tahtası
| LED miktarı: | 60Led/M |
|---|---|
| Güç: | 18 w/m |
| IP Sınıfı: | IP65 |
Dc 24V3000K 4000K 6500 Kumaş Işık Kutusu için Flex Diffused Led Tavan Şerit
| LED Quantity: | 60leds/m |
|---|---|
| Power: | 18W/M |
| IP Sınıfı: | IP65 |
Lens LED Çizgi Işık Çizgi Ultra ince Tabela Işık Kutusu Esnek Duvar Yıkayıcı Diffuse Yansıtıcı SMD2835 24V
| LED miktarı: | 60Led/M |
|---|---|
| Güç: | 18 w/m |
| IP Sınıfı: | IP65 |
LED Diffuse Reflection Light Strip Kendine yapışkan Düşük Voltaj 24V 3000K 18W/M Noktasız 2835
| LED miktarı: | 60Led/M |
|---|---|
| Güç: | 18 w/m |
| IP Sınıfı: | IP65 |
LED 220v Çizgi 2835 Kablosuz LED Çizgi Işığı Açık Lens IP Renk IP65/IP20 Qty/String 48pcs
| Voltaj: | 24v |
|---|---|
| LED: | 48led/m |
| Model: | Led Şerit Işık |
Yüksek Sabit Çip. 2550 bakır elektroplating İyi renk gelişimi LED Şerit Işık
| volt: | 24v |
|---|---|
| Güç: | 12W/M |
| Hayat: | 30000 |
Yüksek parlaklıklı Çip. 3570 bakır galvanizasyon İyi renk gelişimi, yüksek istikrarlı LED Şerit Işık
| Genişliği: | 20mm |
|---|---|
| Sınıf: | IP65 |
| Hayat: | 30000 |
IP65 şerit ışığı optik dereceli lenslerle birleştirilir. Büyük ve güzel bir görünüm yaratır.
| Güç: | 24W/A |
|---|---|
| volt: | 24v |
| LED miktarı: | 60 adet |

