Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
24V esnek akıllı tek renkli RGB iç ve dış mekan ev dekorasyonu LED ışık şeridi
| Model: | SMD 5050 |
|---|---|
| Protection Grade: | IP65 |
| Lamp Body Material: | Copper |
3000k 4000k 6000k Sıcak Doğal Saf Beyaz 48Leds/M DC24V Kesilebilir 170 Yayla Köşesi Esnek Optik Lens Profil için LED Şerit
| LED Quantity: | 60leds/m |
|---|---|
| Power: | 18W/M |
| IP class: | IP65 |
Yeni Yüksek Parlaklıklı Dağınık Yansıtıcı Işık Çubuğu 12mm 24V LED Çubuğu Işıklar
| LED Quantity: | 60leds/m |
|---|---|
| Power: | 18W/M |
| IP class: | IP65 |
Esnek Duvar Yıkama Işığı Çizgi LED Arkaplan Işığı 24V SMD 2835 48LEDS Yayılmış Yansıtıcı LED Işık Çizgi
| LED Quantity: | 60leds/m |
|---|---|
| Power: | 18W/M |
| IP class: | IP65 |
12mm PCB LED Esnek Duvar Yıkama Işık Çubuğu Optik Lens IP65 24V Proje LED Arkaplan
| LED Quantity: | 60leds/m |
|---|---|
| Power: | 18W/M |
| IP class: | IP65 |
Yüksek Kaliteli Proje IP65 AC110-240v ile Yüksek Parlaklıklı Işık Çubuğu
| volt: | 24v |
|---|---|
| Güç: | 18 w/m |
| Miktar: | 48 adet |
Mucize Fasulyesi Gücü 24W LED Çizgi Işık DC24V Boyutu 1 Metre Renk RGB IP Rankı IP65/IP20 Qty/String 48pcs
| Voltaj: | 24v |
|---|---|
| LED: | 48led/m |
| Model: | Led Şerit Işık |
24V 48 lamba esnek dış mekan dekorasyonu benzersiz tasarım ve özel bilgi koruması için LED esnek ışık
| Voltaj: | 24v |
|---|---|
| Lamba Gövdesi: | ABS, Bakır |
| LED: | 48led/m |
Mucize fasulyesi sıcak satış 24V LED lens esnek dekoratif ışık şeridi
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Led: | 48LED/M |
| Model: | LED Strip Light |
Farklı renk ve etki 24V 48 Lamba esnek dış mekan dekorasyonu LED esnek ışık
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Lamp Body: | ABS, Copper |
| Led: | 48LED/M |

