Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
24V Giriş Voltajı Yüksek Parlaklıklı ve Özelleştirilebilir Beyaz Yeşil Kırmızı LED Şerit Işığı
| LED miktarı: | 60Led/M |
|---|---|
| Güç: | 18 w/m |
| IP Sınıfı: | IP65 |
DC 24V parlaklık Lens LED Şerit SMD2835 Led Esnek Duvar Yıkamacı Işık Reklamlar için Yaygın Yansıtıcı 18W / M PCB LED
| LED Quantity: | 60leds/m |
|---|---|
| Power: | 18W/M |
| IP class: | IP65 |
Reklam ve aydınlatma ihtiyaçları için yüksek parlaklık ve kontrolü kolay LED şerit ışığı
| Su geçirmez: | IP20/IP65 |
|---|---|
| Uzunluk: | 1 metre |
| Voltaj: | 24v |
Yüksek Kaliteli 24V/12V LED Çizgi Işık 10 Metre 144LED 2835 SMD Tüm Bakır Arkaplan 1Lamp 1Cut Uzaktan Kumanda
| Model: | smd 5050 |
|---|---|
| Koruma Sınıfı: | IP65 |
| Lamba gövde malzemesi: | Bakır |
48 LED Şerit Işık Akıllı Ev Çift Renkli Yüksek Parlaklık Mükemmel Ev Dekorasyonu Esnek Işık Şerit
| Lamba gövde malzemesi: | Bakır |
|---|---|
| Su geçirmez: | IP20/IP65 |
| Giriş Voltajı: | DC24V |
Mucize fasulyesi sıcak satış 24V LED lens esnek dekoratif ışık şeridi
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Led: | 48LED/M |
| Model: | LED Strip Light |
2025 en çok satan 24V 48 lamba esnek dış mekan dekorasyonu LED esnek ışık
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Lamp Body: | ABS, Copper |
| Led: | 48LED/M |
Fabrika fiyatı 12mm RGB 24V LED esnek lamba şeridi ile mükemmel akıllı ev lambası
| Waterproof: | IP20/IP65 |
|---|---|
| Length: | 1 meters |
| Voltage: | 24V |
48 ışık akıllı ev çift renk yüksek parlaklık mükemmel ev dekorasyonu LED esnek ışık şeridi
| Lamp Body Material: | Copper |
|---|---|
| Waterproof: | ip20/ip65 |
| Input Voltage: | DC24V |

