Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ rgb led point light ] Kibrit 1415 Ürünler.
Yumuşak Şeffaf Cam LED Ekran Yapışkan Kesilebilir, Dikişsiz ızgara ekranı
| Product Model: | XH-JHP-P8 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 8mm |
| Warranty: | 3 years |
Yapışkan LED Şeffaf Film Ekranı Cam Reklam Video Duvarı P6.25 DC5V SMD1314RGB 16 bit
| Ürün modeli: | XH-JHP-P6.25 |
|---|---|
| Piksel yoğunluğu: | 25600Nokta/㎡ |
| LED Cihazlar: | SMD1314RGB-IC |
DC 5V IC16716 12mm 0.15W Tam Renkli Piksel Işık
| Anma gücü: | 0.15W |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi: | DC5V |
| IC Modeli: | IC16716 |
DC5V P8 Pencere ve Cam için Esnek Şeffaf LED Ekran
| Ürün modeli: | XH-JHP-P8 |
|---|---|
| LED Cihaz: | smd2121 |
| Boyut: | 240*960mm |
Reklam Video Duvarı için Özel LED Film Ekranı, P20 DC5V Şeffaf Projector Ekranı
| Ürün modeli: | XH-JHP-P20 |
|---|---|
| Piksel yoğunluğu: | 2500Nokta/㎡ |
| LED Cihazlar: | SMD2121RGB-IC |
Esnek Ekran P8 İç Video Duvarı Ultra ince ve 16 bit Gri Ölçeği ile LED Şeffaf Film Ekranı
| Ürün modeli: | XH-JHP-P8 |
|---|---|
| Piksel aralığı: | 8MM |
| Garanti: | 3 yıl |
Ucuz 12V DMX512 Dış Ev Dekorasyonu Renkli LED ampul Beyaz veya Gri
| Uygulama: | eğlence |
|---|---|
| Yaşam süresi: | 50.000 saat |
| Özellikleri: | Verimli enerji |
Bina Dekorasyon için Dekoratif LED Işıklar 30mm RGB LED Piksel DC12V
| Çalışma voltajı: | DC12V |
|---|---|
| Güç: | 1W |
| Renk: | RGB Tam renkli |
Cruises Dekorasyon 0.1w 9mm Rgb Piksel Işık Dizeleri
| Anma gücü: | 0.1W |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi: | DC5V |
| IC Modeli: | IC16716 |

