Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ rgb led point light ] Kibrit 1385 Ürünler.
Ultra ince tasarımlı çok fonksiyonel şeffaf ekran reklam ekranı AC 110V-240V
| Ürün Adı: | şeffaf led ekran |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Kullanımı: | Kapalı Reklam Ekranı |
Modern Alüminyum Downlight, CE RoHS Sertifikası ve Ev Ofisi için Şık Tasarım
| Uygulama: | oturma odası |
|---|---|
| Ürün Adı: | LED Gömme Downlight |
| Güç: | 20W |
Modern İçeride Alüminyum Aşağı Işık Lamba Yüzeyi Elegant Tasarımlı Ev Ofisi Işıklandırması
| Uygulama: | oturma odası |
|---|---|
| Ürün Adı: | LED Gömme Downlight |
| Güç: | 20W |
İç mekan eğlencesinde Noel atmosferi yaratmak için akıllı 60W RGBW aşağı ışık
| Renk: | 80 |
|---|---|
| Vattlık: | 60W |
| Kullanımı: | Oturma Odası Yatak Odası |
Alüminyum gövde malzemesi ile tavan noktası aşağı ışık 15 derece ışın açısı 20w Dimmable IP20
| Uygulama: | Alışveriş merkezi |
|---|---|
| Ürün Adı: | renkli spot |
| Lamba gövde malzemesi: | Alüminyum |

