Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ rgb led point light ] Kibrit 1353 Ürünler.
Promosyon DC05V Su geçirmez Mavi Nokta Led Işık 9mm Piksel Led IP67 OEM ODM
| led Chip: | F5 |
|---|---|
| Su geçirmez: | IP67 |
| Gerilim: | DC05V |
Cruises Dekorasyon 0.1w 12mm Led Piksel Dize Işıkları
| Anma gücü: | 0.1W |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi: | DC05V |
| renk: | Beyaz |
DMX512 Kontrollü, Dış Mekan IP67 Su Geçirmez 19.83MM RGB Piksel Akıllı Saçak Lambası
| Başvuru: | Bina Cephesi |
|---|---|
| IP Derecelendirmesi: | IP67 |
| Renk yayan: | değiştirilebilir |
Düzenlenebilir İçerideki Spotlight 20W Frekans 50-60Hz ile Dairelersel Renkli Işıklandırma
| Power: | 20w |
|---|---|
| Frequency: | 50-60Hz |
| Design Style: | Modern |
Yüksek kaliteli şeffaf cam tam renkli DC5Valüminyum çift taraflı cam iç ekran
| Piksel stili: | P20/P10/P8/P6/P4 |
|---|---|
| Kontrol Sistemi: | Nova/Linsn/Colorlight/DBStar |
| Çalışma gerilimi: | DC5V |
Yüksek Parlaklık Reklamcılık Pencere Cam Şeffaf Ekranı için Görünür Video Duvar LED Ekran Paneli
| Ürün modeli: | XH-JHP-P10 |
|---|---|
| Piksel aralığı: | 10MM |
| Garanti: | 3 yıl |
Alüminyum Tasarım Tarzı Modern Noel Spotlight Multi Mode WiFi Tavan Dahili Döner
| Anahtar Kelime: | Tavan Spot Downlight |
|---|---|
| Lamba Tabanı: | Bağlantı Tipi |
| Destek Karartıcı: | - Evet. |
80 Cri Hafifletilebilir RGBW 24V Fener Bayram Atmosferi Noel İç Eğlence Dekorasyonu
| Tasarım Tarzı: | Modern |
|---|---|
| SKK: | RGBW |
| Malzeme: | Alüminyum |
Ultra ince tasarımlı çok fonksiyonel şeffaf ekran reklam ekranı AC 110V-240V
| Ürün Adı: | şeffaf led ekran |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Kullanımı: | Kapalı Reklam Ekranı |
Modern Alüminyum Downlight, CE RoHS Sertifikası ve Ev Ofisi için Şık Tasarım
| Uygulama: | oturma odası |
|---|---|
| Ürün Adı: | LED Gömme Downlight |
| Güç: | 20W |

