Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ pixel led lamp ] Kibrit 1055 Ürünler.
DMX512 IC Çip Kalıcı Noel 30mm IP67 Dış RGB Nokta Işık Kaynağı Çoklu Mod ve APP Uzaktan Kumanda
| Ürün Adı: | G3003P12 |
|---|---|
| Boyut: | 30*13.8mm |
| Lamba Gücü: | 0,75 W |
Yüzey Montaj Manyetik Yol Işığı 40W RGBW Siyah/Beyaz Alüminyum gövde
| Ambalaj bilgileri: | 432*327*445MM |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
40W RGBW manyetik ray ışığı, yüzey üzerine monte edilmiş tasarımla manyetik ray köpeği ışığı
| Ambalaj bilgileri: | 432*327*445MM |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
40W RGBW manyetik ray ışığı, yüzey üzerine monte edilmiş tasarımla manyetik ray köpeği ışığı
| Ambalaj bilgileri: | 432*327*445MM |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Yağmur geçirmez 350W 400W 5V 12V 24V 33.3A Anahtarlamalı Güç Kaynağı
| çıkış gücü: | 400W |
|---|---|
| Çıkış akımı: | 16,6 A / 33,3 A |
| Giriş gerilimi: | 170-250A |

