Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ pixel led lamp ] Kibrit 1048 Ürünler.
LED Nokta Işığı DC24v 50mm IP67 RGB RGBW Tatil Günü Dekorasyonu İçin Programlanabilir
| İsteğe bağlı aksesuarlar: | Şeffaf maske, ağ maskesi |
|---|---|
| Güç: | 1,5 W |
| Ortam Sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
LED Nokta Işık Harika Tatil Işıklama Su geçirmez Akıllı Açık Hava Işıkları
| Opsiyonel Aksesuarlar: | Şeffaf maske, ağ maskesi |
|---|---|
| Güç: | 1,5 W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
30mm 24V RGB LED IP67 Dış Programlanabilir Manzara Nokta Işıkları
| Başvuru: | Peyzaj ve aydınlatma mühendisliği |
|---|---|
| Güç: | 0,8 W |
| Ortam Sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
0.3W 20mm DC5V 1903 DMX512 Adreslenebilir RGB Modülü
| Ürün Adı: | RGB LED Piksel Işığı |
|---|---|
| Güç: | 0,3 W |
| LED ışık kaynağı: | smd 5050 |
Eğlence için Çok Renkli LED Dış Cephe Aydınlatma 10cm Piksel Programlanabilir RGB Işıklar
| LED ışık kaynağı: | SMD3535 |
|---|---|
| IC Çip: | DMX512 |
| Çap: | 100 mm |
IP67 12v Kalıcı Noel Tatil Dış Nokta Işıklandırması 30mm Led Smd3535 Rgb Led Pixel Nokta Işık Kaynağı
| Ürün adı: | LED nokta ışığı |
|---|---|
| Model numarası: | XH-H3003P12 |
| Öğe: | 30mm LED Pixel Light |
40mm IP67 LED Nokta Işık Kaynağı Su geçirmez Piksel Işık Akıllı Kontrol Programlanabilir RGB Bina Cephesi Köprüsü Manzara Dekorasyonu Işıklandırma
| İş voltajı: | DC24V |
|---|---|
| Büyük: | PC kabuğu |
| İşlev: | Dekoratif |
Yüksek Parlaklık RGB 50mm LED Nokta Işık Kaynağı Kolay Kurulum Adreslenebilir Tasarım Sahne Bina Cepheleri Manzara Işığı
| Protokol: | SPI protokolü |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Görüntüleme yöntemi: | RGBW/RGB |
Yüksek Verimli 12V/24V 24W/36W/60W/150W Su Geçirmez AC DC Kabin IP67 LED Aydınlatma için 110V
| Model numarası: | XH-100W-B |
|---|---|
| Boyut: | 225*53*19mm |
| Çıkış Voltajı: | 12v/24v |
Waterproof Constant Voltage LED Driver 60W-400W AC 100-265V to DC 12V/24V Switching Power Supply
| Model numarası: | XH-100W-B |
|---|---|
| Boyut: | 225*53*19mm |
| Çıkış voltajı: | 12V/24V |

