Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ pixel led lamp ] Kibrit 1055 Ürünler.
IP67 12v Kalıcı Noel Tatil Dış Nokta Işıklandırması 30mm Led Smd3535 Rgb Led Pixel Nokta Işık Kaynağı
| Ürün adı: | LED nokta ışığı |
|---|---|
| Model numarası: | XH-H3003P12 |
| Öğe: | 30mm LED Pixel Light |
40mm IP67 LED Nokta Işık Kaynağı Su geçirmez Piksel Işık Akıllı Kontrol Programlanabilir RGB Bina Cephesi Köprüsü Manzara Dekorasyonu Işıklandırma
| İş voltajı: | DC24V |
|---|---|
| Büyük: | PC kabuğu |
| İşlev: | Dekoratif |
Yüksek Parlaklık RGB 50mm LED Nokta Işık Kaynağı Kolay Kurulum Adreslenebilir Tasarım Sahne Bina Cepheleri Manzara Işığı
| Protokol: | SPI protokolü |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Görüntüleme yöntemi: | RGBW/RGB |
Yüksek Verimli 12V/24V 24W/36W/60W/150W Su Geçirmez AC DC Kabin IP67 LED Aydınlatma için 110V
| Model numarası: | XH-100W-B |
|---|---|
| Boyut: | 225*53*19mm |
| Çıkış Voltajı: | 12v/24v |
Waterproof Constant Voltage LED Driver 60W-400W AC 100-265V to DC 12V/24V Switching Power Supply
| Model numarası: | XH-100W-B |
|---|---|
| Boyut: | 225*53*19mm |
| Çıkış voltajı: | 12V/24V |
Fabrika Doğrudan Satış Ultrathin Silent Led Değiştirme Güç kaynağı Led Driver Değiştirme 110-240V Geniş Voltaj Güç kaynağı
| Model numarası: | XH-100W-B |
|---|---|
| Boyut: | 225*53*19mm |
| Çıkış voltajı: | 12V/24V |
Kalıcı ve Enerji tasarrufu sağlayan LED Güç kaynağı 12V 24V İçeriye açık Led Işık Modülü Nokta Kaynağı
| Koruma: | Su geçirmez IP67 |
|---|---|
| Karartma kontrolü: | Hiçbiri |
| Muhafaza: | Oksidasyon Paslanmaz Alüminyum Kabuk |
Toptan Ultra İnce İnce 12V/24V LED Sürücü 100W 200W 400W AC-DC Anahtarlamalı Güç Kaynağı LED ışıklar için
| Model numarası: | XH-100W-B |
|---|---|
| Boyut: | 225*53*19mm |
| Çıkış Gerilimi: | 12V/24V |
Yüksek verimlilikli LED Sürücü Güç kaynağı Su geçirmez IP67 LED Mesh Ekranı LED Modülü LED Nokta Işığı 110-240AC Sabit Voltaj
| Depolama Sıcaklığı: | -40°C ila +60°C |
|---|---|
| Görünüm: | Kapalı su geçirmezlik |
| Ambalaj: | 10 adet/ctn |
30mm Akıllı Uygulama Kontrolü IP67 0.75W 12V Noel Tatil Açık Açık Nokta Işıklandırması Alüminyum Yolu ile Piksel Nokta Işık Kaynağı
| Su geçirmez: | IP67 |
|---|---|
| Lamba Gücü: | 0.75W |
| Anahtar kelime: | LED piksel ışık kaynağı |

