Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ ip67 waterproof led strip light ] Kibrit 233 Ürünler.
Sabit Voltaj LED Güç Kaynağı Sürücü
| Ambalaj bilgileri: | 47 * 24 * 17,7 CM/45PCS G.W:14KGS N.W.:13KGS |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
Sabit Gerilim 20W LED Güç Kaynağı
| Ambalaj bilgileri: | 42 * 22 * 24,5 CM/54PCS G.W:11KGS N.W.:10KGS |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
Kısa Devre Koruması 12V 2.5A Güç Kaynağı Switching, su geçirmez LED Driver
| Ambalaj bilgileri: | 475 * 250 * 145 cm / 100pcs G.W: 13kgs N.W.: 12KGS |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
Özel 100W 24V DC Sabit Gerilim LED Oturum için Driver Güç Kaynağı LED
| Ambalaj bilgileri: | 45 * 31.5 * 20cm / 50pcs G.W: 20kgs N.W.: 19KGS |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
120W 5A Sabit Voltaj LED Tabela için Driver Güç Kaynağı 24V LED
| Ambalaj bilgileri: | 47 * 29.3 * 17,8 cm / 15PCS G.W: 20kgs N.W.: 19KGS |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
DC24V 2.5A Sabit Voltaj LED Kanal mektup / RGB LED Pixel İçin Güç Kaynağı LED
| Ambalaj bilgileri: | 38 * 29 * 15CM / 50PCS G.W: 16KGS N.W.: 15KGS |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
Açık Sabit Voltaj LED Kanal Edebiyat İçin 18V AC DC Güç Kaynağı LED
| Ambalaj bilgileri: | 47 * 24 * 17,7 CM/45PCS G.W:14KGS N.W.:13KGS |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
DC 5V 60 W 330mA Sabit Voltaj LED Güç Kaynağı 2 YIL Garanti
| Ambalaj bilgileri: | 38 * 29 * 15CM / 50PCS G.W: 16KGS N.W.: 15KGS |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
Kısa Devre Koruması Sabit Gerilim Güç Kaynağı DC12V 20W Outdoor LED Işıklar
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü içinde |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | aylık 50000pcs |
1.5W DC24V 50mm Tam Renkli Rbb Led Piksel Şeridi, 120 İzleme Açısı ile
| Giriş Voltajı: | DC124V |
|---|---|
| Güç: | 1.5W |
| Lighing Kaynak: | Epistar |

