Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel ] Kibrit 2085 Ürünler.
Bina için Tamamen Suya Dayanıklı RGB Led Piksel Noktası IP67 1.5W SMD3535 40mm Kaynak
| Tip: | led piksel ışığı |
|---|---|
| Güç: | 1,2 W |
| Gerilim: | DC24V |
Dış Mekan RGB Led Piksel Nokta Kaynaklı Işık Tamamen Su Geçirmez IP67 1.5W DC24V SMD3535 50mm
| İsim: | led piksel ışığı |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| Gerilim: | DC24V |
Dışarıda 0.3W DC5V IP67 RGB Renkli Su geçirmez Kare 12mm LED Piksel Işığı
| Ürün modeli: | XH-MD1201S05 |
|---|---|
| Öğe: | Kare LED Piksel Işık |
| Malzeme: | bilgisayar |
Kalıcı Noel Track Lights 30mm RGBW UCS2904 LED Pixel Light ip67 Dış Su geçirmez Pixel Led Point Pight Source
| Adı: | led piksel ışığı |
|---|---|
| Boyut: | 20mm |
| Malzeme: | PC Uv Karşıtı |
Şeffaf Kristal RGB LED Piksel Topu Esnek Yumuşak 3D LED Nokta Işık Kaynağı
| Adı: | led piksel ışığı |
|---|---|
| Boyut: | 30 mm |
| Malzeme: | PC Uv Karşıtı |
En Son Tasarım Dışarı Sarı Eğlence Pixel LED 12V 9MM Dekoratif LED Pixel Işık
| Adlık Güç: | 0,2 W |
|---|---|
| Voltaj: | 12v |
| Ürün Adı: | led piksel ışığı |
Yüksek Performanslı 1.2W DC24V SMD3535 LED Piksel Işığı Dış Reklam için
| Türü: | led piksel ışığı |
|---|---|
| Güç: | 1,2 W |
| Voltaj: | DC24V |
Su geçirmez RGB LED Pixel Point Light IP65 0.5W DC12V SMD2835 30mm 30000H
| Ürün Adı: | led piksel ışığı |
|---|---|
| Uzunluk: | 30 mm |
| Malzeme: | PC Uv Karşıtı |
30mm Dmx Led Piksel SMD RGB Bina Cephe Işıkları LED Piksel Açık Nokta Işık Yuvarlak Led Modülü
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| güç: | 0.8W |
| LED Yonga: | Epistar |
Dış Mekan RGB LED Piksel Işık Su Geçirmez IP67 SMD5050 20mm DC05V Mucize Fasulye
| İsim: | led piksel ışığı |
|---|---|
| Boyut: | 20mm |
| Malzeme: | PC Uv Karşıtı |

