Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel ] Kibrit 2085 Ürünler.
Mucize Fasulye Reklam Mektubu Led Piksel Dize Işıkları 9mm Sondaj Delikleri IP67
| boyut: | 9mm |
|---|---|
| Uygulama:: | Reklam Kanal Mektubu |
| renk: | Yeşil / mavi / sarı / beyaz Kırmızı / |
12mm Şeffaf Led Piksel Işık SMD5050 RGB Yuvarlak Kafa Led Piksel Modülü
| Görüş açısı(°): | 120 |
|---|---|
| Işık şiddeti: | 30LM |
| Özellik: | Kare led piksel ışık |
Miracle Bean tek renk 9mm mavi smd5050 dış mekan dekoratif ekran için su geçirmez LED piksel ışığı
| Çevre sıcaklığı: | -20 ℃ -60 ℃ |
|---|---|
| Kullanımı: | led piksel ışığı |
| şekli: | Yuvarlak |
XH-MD1201MB12 açık ve su geçirmez kare LED piksel 12v0.3w5.0gIP67
| Kontrol: | MB |
|---|---|
| Yazılım: | LED düzenleme, Madrix, vb. |
| Çalışma voltajı: | 0,3 W |
30mm Miracle Bean Marka RGB LED Piksel Tam Renkli DC12V 0.8W
| Çalışma voltajı: | DC12V |
|---|---|
| Güç: | 0,8 W |
| Koruma: | IP65 |
24V 60mm IP65 RGBW LED Piksel açısı 120° 1.5W Çalışma Voltajı DC24V Material PC Shell
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Renk: | RGB Tam renkli |
| Anahtar Kelime: | RGB LED Piksel |
Popüler Dışarısı Noel Dekorasyonu için Yüksek Kri ve RGB LED Piksel 20mm Alüminyum Track LED Nokta Işığı
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Gövde Malzemesi: | bilgisayar |
| Garanti: | 2 yıl |
Fabrika Fiyatı Noel Tatil LED Smd3535 Dışarıda Kalıcı LED Piksel Nokta Işıkları
| ürün adı: | RGB LED nokta ışığı |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | Yeşil ((520-525) |
| Anahtar Kelime: | led piksel nokta ışığı |
Su Geçirmez Smd3535 Kalıcı Noel Tatili Led Piksel Nokta Işıkları Dış Mekan IP67 Koruması İçin
| Malzeme türü: | Nokta Işık Kaynağı |
|---|---|
| Renk üreten: | RGB Çoklu Renkler |
| Ürün: | 30mm LED Pixel Light |

