Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel ] Kibrit 2134 Ürünler.
Kalıcı Güç 36LED RGBW APP Kontrol Dış Kapak Işık Bahçe Dekorasyonu için
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
|---|---|
| Çapraz: | 25 mm |
| IP derecesi: | IP67 |
Doğrudan Pazarlama Programlanabilir Su Geçirmez Reklam Tabelası Renkli Değişen Nokta Işıkları Aydınlatma Parçası
| Uygulama: | Ev |
|---|---|
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
| Çapraz: | 50 mm |
DMX512 Kontrol Tam Renkli Reklam Ekranı Noel Dekorasyonu ve Özel Boyut
| Uygulama: | Gece kulübü, Sahne, Bina vb. |
|---|---|
| Kontrol Yöntemi: | DMX512 |
| Ekran Boyutu: | Özel Boyut |
Dışarıda tam renkli DMX512 SMD3535 Reklam ekranı için nokta ışık kaynağı video duvarı
| Koruma: | IP67 |
|---|---|
| pikseller: | 125mm |
| Kontrol Sistemi: | DMX512 |
Video fonksiyonu ve DMX512 kontrolü ile RGB Tam Renkli Reklam Ekranı
| Renk: | RGB |
|---|---|
| led kaynak: | smd3535 |
| Çip Rengi: | Tüm renkler |
Dış Dekoratif Atmosfer PC yapıştırıcı malzemesi ile Eave Light Su geçirmez IP67 Wifi Bluetooth Kontrolü RGB Festival Çizgi Lamba
| İsteğe bağlı Aksesuarlar: | Şeffaf maske, ağ maskesi |
|---|---|
| Güç: | 0,8 W |
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
Yüksek Parlaklık İçerideki Lambalar SMD3535 0.8w RGB DC12V Sabit
| İsteğe bağlı Aksesuarlar: | Şeffaf maske, file maske, güneşlik |
|---|---|
| Güç: | 0,8 W |
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
IP67 DC24V 50mm Su geçirmez nokta lambaları Dış dekorasyon kalıcı renkli Noel lambaları
| Kontrol Modu: | DMX512 |
|---|---|
| Malzeme türü: | Nokta Işıkları |
| Kabuk malzemesi: | bilgisayar |
120 derecelik ışın açısı ve IP67 su geçirmezliği ile Noel Rengi Monokrom Dış Dekorasyon Lampası
| Yaşam süresi: | 30.000 Saat |
|---|---|
| ic çip: | DMX512 |
| Çalışma sıcaklığı: | -10 ℃ -40 ℃ |
Yağmur geçirmez 350W 400W 5V 12V 24V 33.3A Anahtarlamalı Güç Kaynağı
| çıkış gücü: | 400W |
|---|---|
| Çıkış akımı: | 16,6 A / 33,3 A |
| Giriş gerilimi: | 170-250A |

