Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel ] Kibrit 2085 Ürünler.
Yüksek Şeffaflık Hızı P6 İşletme için Şeffaf Film Ekranı 50000 saat
| Parlaklık: | 1500 cd/㎡ |
|---|---|
| Kontrol Sistemi: | DMX512 |
| gri tonlama: | 16 Bit |
Yağmur geçirmez 350W 400W 5V 12V 24V 33.3A Anahtarlamalı Güç Kaynağı
| çıkış gücü: | 400W |
|---|---|
| Çıkış akımı: | 16,6 A / 33,3 A |
| Giriş gerilimi: | 170-250A |
IP65 5V 12V 24V SMPS Güç Kaynağı 1A - 30A AC DC CCTV Güç Kaynağı
| Çıkış gücü: | 60w,80w100W 150w 200w 250w 300w 350w 400w |
|---|---|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
| Dalgalanma ve Gürültü: | <80MV |
IP67 P83 Dış dekorasyon Tam renkli Reklam Ekranı SMD3535dmx512
| Aydınlatma: | 4000 cd |
|---|---|
| Panel Boyutu: | Özel |
| ışık açısı: | 160 Derece |
DMX512 IC Çip Kalıcı Noel 30mm IP67 Dış RGB Nokta Işık Kaynağı Çoklu Mod ve APP Uzaktan Kumanda
| Ürün Adı: | G3003P12 |
|---|---|
| Boyut: | 30*13.8mm |
| Lamba Gücü: | 0,75 W |
30mm Alüminyum Profili RGB Su geçirmez IP67 Tam Renkli Plastik Vücut Kalıcı Noel Nokta Işıkları
| Ürün Adı: | G3003P12 |
|---|---|
| Boyut: | 30*13.8mm |
| Lamba Gücü: | 0,75 W |
Yüksek Parlaklıklı Landşaft Işıklama Dışarıdaki 1.5W RGB Noel 24V Alüminyum Kanal Profili 50mm IP67 Su geçirmez
| ürün adı: | XH-H5006P24 ((RGB) |
|---|---|
| Çalışma Voltajı: | DC24V |
| Güç: | 1,5 W |
Yüzey Montaj Manyetik Yol Işığı 40W RGBW Siyah/Beyaz Alüminyum gövde
| Ambalaj bilgileri: | 432*327*445MM |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Yüksek Lumens İçerideki Demiryolu Işığı 40w 24v Noel Ticari Uzaktan Kumanda RGBW Yüzey Montajı için Duvar Montajlı
| Çizgi açısı: | 30 derece |
|---|---|
| Ip derecesi: | IP65 |
| Kurulum: | Yüzeyde yerleştirilmiş |
40w WiFi C Noel Ticari İç mekan Atmosfer Işık Yüksek Lumen Tavan Yolu Işığı
| Voltaj: | 24v |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | Elektrikli |
| Kurulum: | Yüzeyde yerleştirilmiş |

