Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel ] Kibrit 2039 Ürünler.
LED Eğlence Parkı Işıklandırma Dekorasyon Işıklandırma 50mm 5050RGB 2W DC12V
| Ürün Adı: | XH-D50S12 |
|---|---|
| Boyut: | 50*H23mm |
| Lamba Gücü: | 2W |
53mm 2W DC12V RGB LED Eğlence Işığı Fuar Alanı Cabochon Işıkları Funfair Işıklandırma
| Ürün Adı: | XH-D53S12 |
|---|---|
| Boyut: | 53*H28mm |
| Lamba Gücü: | 2W |
Yüksek Parlaklık P125mm LED Mesh Video Duvar Su geçirmez IP67 30mm RGB DC12V Reklam için
| Marka adı: | miracle bean |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| Kontrol: | DMX512 |
Dış / İç mekan esnek LED Net Ekranı P100 DC12V RGB Reklam LED Mesh Ekranı
| Marka adı: | miracle bean |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| Kontrol: | DMX512 |
Dış LED Mesh Ekranı Tam Renkli P50 DC12V 25MM RGB 1000mm*1000mm Panel Boyutu
| Marka adı: | miracle bean |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| Kontrol: | DMX512 |
Miracle Bean Esnek P6.25 LED Şeffaf Film Ekranı
| Ürün modeli: | XH-JHP-P6.25 |
|---|---|
| Boyut: | 240*960mm |
| Voltaj: | DC5V |
DC5V P8 Pencere ve Cam için Esnek Şeffaf LED Ekran
| Ürün modeli: | XH-JHP-P8 |
|---|---|
| LED Cihaz: | smd2121 |
| Boyut: | 240*960mm |
Yapışkan LED Şeffaf Film Ekranı Cam Reklam Video Duvarı P10 DC5V SMD1314RGB 16 bit
| Renk: | Tüm renkler |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+65°C |
| Güç tüketimi: | Ortalama 300W/m2 |
XH-JHP-P6Kustom yüksek kaliteli şeffaf cam tam renkli çift taraflı Şeffaf cam ekran LED ekran şeffaf
| Yaşam süresi: | 50000 saat |
|---|---|
| Kurulum Yöntemi: | Kaldırma/bağlama |
| Malzeme: | şeffaf film |
P6 P8 P10 reklam ekranı, cam şeffaflığındaki iç mekan esnekliğiSMD2121 5V LED kristal film ekranı
| Ambalaj bilgileri: | 5000 adet/karton, bir büyük kağıt kutusu içinde 4 küçük kağıt kutusu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-8gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |

